Yunanistan’dan turizm atağı
Reklam

Yunanistan'dan turizm atağı

Yunanistan Parlamentosu, 4 ülkeyle turizm anlaşmasına onay verdi.

16 Kasım 2020 - 10:39
Reklam

Yunanistan Parlamentosu, ülkenin Portekiz, Mısır, Kıbrıs ve Kazakistan'la yaptığı turizm anlaşmalarını onayladı. Anlaşmalardan birincisi Mısır ve Güney Kıbrıs ise kruvaziyer iş birliği, ikincisi ise Portekiz ve Kazakistan'da turizm iş birliği yapılmasını öngörüyor.

Haris Theoharis: Turizm ürünümüzü zenginleştiriyoruz

Konuyla ilgili olarak parlamentoda konuşan Yunanistan Turizm Bakanı Haris Theoharis, ''Bu anlaşmayla turizm ürünümüzü zenginleştiriyoruz. Yunanistan gibi, turizm sektörünün ön safında yer alan bir ülke, her alanda aktif olmalıdır. Yeni pazarları ve farklı ürünleri denemeye, elimizden geldiğince yenilik yapmaya, uluslararası eğilimleri takip etmeye ve bu şekilde Yunanistan'daki turizm ürününü eksikliklerden kurtarmaya devam edeceğiz'' dedi.

'Yunanistan yeni bir dinamik inşa etmeli'

Pek çok ülkenin Yunanistan'ın turizmdeki bilgi birikimininden faydalanmak istediğini kaydeden Haris Theoharis, ''Ülkemiz turizm alanında bir süper güç hissi yaratıyor. Yunanistan kendi kabuklarından çıkan, dışa dönük bilgi ve deneyim aktaran, jeostratejik ve uluslararası ilişkiler alanında faydalı olan bir dinamik inşa etmeli'' ifadelerini kullandı.

THE CRUISE LIFE


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Japonya, turizm kampanyalarını askıya alıyor
Japonya, turizm kampanyalarını askıya alıyor
2021 yılına hazırlanma zamanı
2021 yılına hazırlanma zamanı