Yolcu gemisi esnafları heyecanlandırdı
Reklam

Yolcu gemisi esnafları heyecanlandırdı

Marmaris'te sabah saatlerinde giriş yapan Bahama bayraklı Blue Sapphire isimli lüks yolcu gemisi esnafları heyecanlandırdı.

08 Ağustos 2020 - 10:26
Reklam

Esnaf bin turistin geldiğini düşünerek sevinirken aslında geminin Marmaris’e bakıma geldiği öğrenildi. 

Corona virüsü salgını nedeniyle turizmcilerin kan ağladığı günlerde Marmaris limanına sabah saatlerinde giriş yapan Bahama bayraklı Blue Sapphire isimli yolcu gemisi esnaf heyecanlandırdı.

Esnaf bin turistin geldiğini düşünerek sevinirken aslında geminin Marmaris’e bakıma geldiği ortaya çıkınca sevinç burukluğa dönüştü. Bakım için geldiği öğrenilen lüks yolcu gemisinin bir hafta limanda kalacağı öğrenildi.

ESNAF HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADI

Anex Tour Firmasının geçen yıl İngiltere’den aldığı büyük lüks yolcu gemisi bu yıl pandemiden dolayı mavi tura çıkmadı.Yolcu ve mürettebat ile birlikte bin kişi kapasiteli lüks yolcu gemisi, bugün öğle saatlerinde boş olarak körfezden giriş yaparak Adaağzı Mevkii’nde bulunan gümrüklü deniz hudut kapısı limanına demir attı.

200 metre uzunluğunda, 28 metre genişliğinde ki Bahama bayraklı lüks yolcu gemisinde bir yolcuya bir mürettebat hizmet ediyor. Yolcu gemisinin motor ve teknik bakımları ardından Yunanistan adalarına geri döneceği bildirildi. Yolcu gemisinin geldiğini gören ve duyan esnaflar umutlanırken sadece bakım için boş geldiğini öğrenince hayal kırıklığına uğradı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Firuz Bağlıkaya: “Artık Sektör Yüklerini Taşıyamaz Durumda”
Firuz Bağlıkaya: “Artık Sektör Yüklerini Taşıyamaz...
Galataport, Uluslararası Yat Yarışlarını Karaköy'e taşıyor
Galataport, Uluslararası Yat Yarışlarını Karaköy'e taşıyor