Yalıkavak Marina, “Dünyanın En İyi Marinası” olmaya aday

Yalıkavak Marina, “Dünyanın En İyi Marinası” olmaya aday

Yalıkavak Marina, TYHA’nın düzenlediği dünyanın en ünlü limanlarının bir arada bulunduğu global oylamada"Süper Yatlar için En İyi Marina" ünvanı için yarışıyor.

16 Ekim 2018 - 13:01
Reklam

YALIKAVAK, İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından verilen 5 Altın Çapa’ya sahip ve Superyacht Marina of the Year 2018 ödüllü, Türkiye’nin gururu, Akdeniz’in en lüks Süper Yat Marinası Yalıkavak Marina, TYHA’nın düzenlediği dünyanın en ünlü limanlarının bir arada bulunduğu global oylamada"Süper Yatlar için En İyi Marina" ünvanı için yarışıyor.

Altın Çapa ödül programı, marinaları dünya çapında 25 yıldan beri denetliyor ve marina kalitesinin en güvenilir ölçüsü olarak biliniyor. ISO 9001: 2015 standardizasyonuna göre tek Türk süper yat ve mega yat marinası olan Yalıkavak Marina’ya vereceğiniz her bir oy için şimdiden teşekkür ederiz. Oyunuz, 2019 yılında dünyanın en iyi kıyı marinası olma şansımızı artıracak!

Nasıl oy verilir?

Coastal Marina” kategorisini seçtikten sonra “Turkey” ve onun altında “Yalıkavak Marina”yı seçerek oy kullanabilirsiniz.

Oylamaya katılmak için bir yat sahibi olmak gerekli değil. Oylama sırasında sizden yat adını vermeniz istenecektir, ancak herhangi bir ismi seçebilir veya sadece “İkamet eden” yazabilir ve Yalıkavak Marina hakkında en çok beğendiğiniz şeyleri yorum kısmında anlatabilirsiniz.

Yalıkavak Marina, yeni nesil bir marina altyapısı yaratmak için yenilikçi bir yaklaşım içeren benzersiz bir proje. Yüksek hizmet kalitesi ile en iyi süper yat marinalarından biri olmakla kalmayıp, aynı zamanda sizlere alışveriş, konaklama ve eğlence servislerini tek bir alanda birleştirerek, bütün premium yaşam tarzı ve tatil deneyimi arzularınızı karşılıyor

Yalıkavak Marina hakkında; haber almak, gerçekleştirilen organizasyonları öğrenmek ve kampanyalardan yararlanabilmek için web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pandeminin küresel çapta turizme maliyeti 2 trilyon dolar
Pandeminin küresel çapta turizme maliyeti 2 trilyon dolar