Ukrayna Turizm Fuarı’nda TÜRSAB’a büyük ilgi
Reklam

Ukrayna Turizm Fuarı'nda TÜRSAB'a büyük ilgi

Avrupa’nın önde gelen turizm fuarlarından UITT Ukrayna Turizm Fuarı’na katılan TÜRSAB, katılımcılardan büyük ilgi gördü.

28 Mart 2019 - 14:53 - Güncelleme: 29 Mart 2019 - 16:13
Reklam

Avrupa’nın önde gelen turizm fuarlarından UITT Ukrayna Turizm Fuarı’na katılan TÜRSAB, katılımcılardan büyük ilgi gördü. 


Avrupa’nın önde gelen ve Türkiye için önemli kaynak pazarlarından biri olan 25’inci UITT Ukrayna Seyahat ve Turizm Fuarı kapılarını açtı. Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yapılan fuara Türkiye’den de Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yanı sıra Türk tur operatörleri ve otelcilerde katılım sağladı. 60 ülkeden 700 katılımcının katıldığı fuarda Türkiye’yi Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) temsil ediyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden tur operatörleri ve seyahat acentalarının takip ettiği fuarda TÜRSAB standı büyük ilgi gördü.


TÜRSAB adına UITT Ukrayna Turizm Fuarı’na Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, başkan yardımcıları Selçuk Boynueğri ve Bedirhan Bayka ile yönetim kurulu üyeleri ve bölge temsil kurullarından çok sayıda kişi katıldı.


Türkiye’nin Kiev Büyükelçisinden TÜRSAB’a destek

Türkiye Cumhuriyeti Kiev Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere, fuarın ilk günü Kiev’e gelen turizm sektörü temsilcilerine destek verdi. Antalya İl Kültür Turizm Müdürü İbrahim Acar, TÜROFED Başkanı Osman Ayık ve AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı TÜRSAB standını ziyaret etti. TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, basın mensuplarının 2019 sezonu ile ilgili sorularına yanıt verdi.


22 binden fazla turizm profesyoneli katılıyor

22 binden fazla turizm profesyonelinin takip etmesi beklenen fuarın ilk günü TÜRSAB standında, Ukrayna turizm pazarından gelen turist sayısını artırmaya yönelik ikili görüşmeler gerçekleştirildi. UITT Ukrayna Turizm Fuarı 29 Mart günü sona erecek.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Som Dona Hotel yalnızca kadınlara hizmet ediyor
Som Dona Hotel yalnızca kadınlara hizmet ediyor
Rusya Dışişleri Bakanlığı, Otel havuzunda dehşeti yaşayan kız için devreye girdi
Rusya Dışişleri Bakanlığı, Otel havuzunda dehşeti yaşayan...