Turizme yeni bir soluk geliyor: Boğaz’da konser serisi
Reklam

Turizme yeni bir soluk geliyor: Boğaz'da konser serisi

Müzik Boğaz’dan Gelir konserler serisi, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını dinleyicileriyle İstanbul Boğazı’nda buluşturacak. Koşanadam organizatörlüğünde İDO’nun da desteği ile 23 Ağustos – 25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek proje iç turizmi de coşturacak.

10 Ağustos 2019 - 12:33 - Güncelleme: 10 Ağustos 2019 - 13:22
Reklam

Yılda yaklaşık 900 konser organize eden bir konser organizasyon firması olan Koşanadam, ‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ projesiyle etkinlik sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Türkiye’nin dört bir yanından yerli-yabancı dinleyicileri İstanbul’a çekecek olan bu proje, İstanbul turizmini de hareketlendirecek. ‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ sayesinde seyahat acenteleri ve oteller de misafirlerine çok özel bir etkinlik sunma fırsatı bulacak.

Boğaz turu eşliğinde yapılacak konserler İstanbul turizmi için yeni bir turizm çeşidi olarak öne çıkacak. Hem Boğaz’da gemiyle tur atmaya hem de sevdiğiniz sanatçıları dinlemeye hazır mısınız? Koşanadam organizatörlüğünde İDO‘nun da desteği ile 23 Ağustos – 25 Ekim 2019 tarihleri arasında her cuma günü gerçekleşecek olan ‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ konserler serisi, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını dinleyicileriyle İstanbul Boğazı’nda buluşturacak.

Her etkinlik günü saat 19.00’da Beşiktaş İDO İskelesi ve saat 20.15’te Kadıköy İDO İskelesinden yolcu alımı yapılarak, içecek ve aperatif servislerin sunulduğu keyifli bir geceye adım atılacak. Sen de bu müzik ziyafetinin bir parçası olmak istiyorsan biletler biletix.com‘da.

Turizmde iddialı proje

Son üç yıldır biletli, özgün festival projeleri yaptıklarını söyleyen Koşanadam Organizasyon Genel Müdürü Berkant Acil, “Dinleyicileri Beşiktaş ve Kadıköy iskelelerinden alıp küçük bir tur eşliğinde hem Boğazı gezdireceğiz hem de sanatçılarımızın eşsiz performanslarıyla güzel bir geceye imza atmış olacağız” dedi. Konser verecek sanatçıları anketler aracılığıyla özenle oluşturduklarını vurgulayan Berkant Acil, şunları ifade etti: “Biz sadece müzikseverleri değil, aynı zamanda seyahat acentelerine ve otellere bu zamana kadar böylesi yapılmamış bir etkinlik alanı sunuyoruz. Projemizin İstanbul’un iç turizmine fazlasıyla katkı sağlayacağı konusunda iddialıyız!”

THE CRUISE LIFE


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kruvaziyer turizmi mutlaka olmalı
Kruvaziyer turizmi mutlaka olmalı
Dedetaş: Turistik hatlar açıyoruz
Dedetaş: Turistik hatlar açıyoruz