Turizmde güzel günler yakın

Turizmde güzel günler yakın

2021 yaz döneminde ilk yabancı turist kafilesini otelinde ağırlayan Turgut Torunoğulları, 17 günlük sokağa çıkma yasağında son iki gündür Ege bölgesinin aşırı kalabalıklaştığını belirtirken; “Hijyen, maske ve mesafe kurallarına çok dikkat ederek mayıs ayında hedefimiz otellerde yüzde 55 doluluk.” dedi.

03 Mayıs 2021 - 09:36
Reklam

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Türkiye'de başlayan 17 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşlar tatil beldelerine akın etti. Muğla'nın Marmaris bölgesinde bulunan otel sahibi Turgut Torunoğulları, 30 yıllık turizmci olarak yaşanan süreci değerlendirdi.

25 Mayıs sonrası turizmde hareketlilik başlayacak

Torunoğulları, Ege Bölgesi'nin aşırı derece kalabalıklaştığını belirtirken sözlerine şöyle devam etti: "Turizmde yavaş yavaş hareketlenmeler başladı. 25 Mayıs'tan sonra çok daha hareketleneceğine inanıyorum. Biz ilk yabancı turist kafilesini ağırladık hala da yurtdışından rezervasyonlar almaya devam ediyoruz çok şükür. Turistler Türkiye'yi çok özlemişler. Pandemi sürecinde çok sıkıntı çektik. İnşallah hepsi yavaş yavaş geçecek. Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelecek misafirlerimiz yasak sebebi ile rezervasyonlarını iptal etti. Gelen misafirlerimizde çok dikkatli olarak tatillerine devam ediyor. Türkler için 17 günlük bir kampanya başlattık. Şu an otelimizin doluluk oranından memnunuz inşallah hepimizi daha güzel günler bekliyor."

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akıllı Turizm Rotası Projesi'nin mobil uygulaması hayata geçti
Akıllı Turizm Rotası Projesi'nin mobil uygulaması hayata geçti
Turizmde seyahat iştahı arttı
Turizmde seyahat iştahı arttı