TravelShop dev bütçeli organizatörleri buluşturacak
Reklam

TravelShop dev bütçeli organizatörleri buluşturacak

TravelShop Turkey, dünyanın en iyi turizm firmalarını Kuzey Kıbrıs’ta bir araya getiriyor

11 Nisan 2019 - 11:46
Reklam

Dünyanın birçok farklı ülkesinde Workshop etkinlikleri düzenleyen TravelShop Turkey, dünyanın en iyi turizm firmalarını 13-16 Mayıs tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs’ta bir araya getiriyor.

4 milyar Euro civarında organizasyon bütçeli ve dünyanın en iyi düğün planlayıcıları ile M.I. C. E., Leisure Tur Operatörleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde buluşuyor. Crastos Hotel’de gerçekleşecek organizasyon için hazırlıklar devam ederken şimdiden yoğun ilgi gösteriliyor.

Dev bütçeli turizm organizasyon firmalarının etkinlik için kayıt yaptırdığını belirten TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender “Bu etkinlikler 127 ayrı ülkede, 1855 Tur Operatörü tarafından düzenlenmiş olup en iyi 200'ü, uçak biletleri de temin edilerek Kuzey Kıbrıs’a getirilecektir” dedi.


‘Dev firmalar Kıbrıs’a geliyor’

Kalender düzenleyecekleri etkinliğin diğerlerinden farkını ise şöyle açıkladı: " Bugüne kadar yapılan etkinliklerin hepsinin çok değerli ğunu biliyoruz ama bu etkinliğin farkı 4 Milyar Euro’ya yakın bütçeli firmaların sistemimize kayıt olup Kuzey Kıbrıs’a geliyor olması. Hatta en iyi gördüğümüz firma yetkililerinin tarafımızca karşılanıyor olması daha kaliteli Hosted Buyerların gelmesini sağlamaktadır."

Turizmciler için büyük fırsat

Kalender, oteller, seyahat acenteleri, düğün planlayıcıları, ses sistemi firmaları, süslemeciler, transfer firmaları ve turizmle ilgili sivil toplum kuruluşlarının 14 Mayıs’ta düzenleyecekleri etkinlikte bir masa alarak katılabileceğini söyledi. Kalender, " Katılımcılar, etkinlik öncesinde dilediği firmadan dilediği saatlerde randevu alıp Workshop esnasında görüşme yapabilir. Hatta tüm tanıtım materyalleri sisteme üyelik sonrasında tanıtımlarını yapıp sistem içerisinde diğer Tur Operatörleriyle yazışma yapabilirler." diye konuştu.

THE CRUISE LIFE


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malaga Kruvaziyer Limanı’nın çoğunluk hissesine sahip oldu
Malaga Kruvaziyer Limanı’nın çoğunluk hissesine sahip oldu
Cruise seyahatinde erken planlayan kazanıyor
Cruise seyahatinde erken planlayan kazanıyor