Sirena Marine ABD’nin dördüncü markası oldu

Sirena Marine ABD'nin dördüncü markası oldu

Yaratıcı tasarımları ve kalitesiyle dünya markalarından biri olan Sirena Marine, hedefini büyüttüğü ABD pazarındaki payına göre dördüncü marka konumuna yükseldi.

16 Aralık 2020 - 12:17
Reklam

Yaratıcılığı, el işçiliği ve kalitesi ile dünyada bir marka olan Sirena Marine teknelerine ilgi her geçen gün daha da artırıyor. Son dönemde daha da güçlendiği Amerika pazarındaki hedeflerini büyüten Sirena Marine, pazar payına göre ABD’de dördüncü marka konumuna yükseldi. 


Marin endüstrisi analitik şirketi Info-link tarafından 2020 yılı başından bugüne kadarki pazar paylarına göre yapılan araştırma sonucuna göre; Sirena Marine, 56ft-70ft segmentinde en iyi 10 marka arasında, üç büyüklerin ardından en çok tercih edilen dördüncü marka olarak Türkiye’nin gururu oldu.


Sirena Marine Ticari Direktörü Ali Onger, “Sunduğumuz özgün, yaratıcı ve kaliteli işçilikle son dönemde özellikle Amerika pazarında en çok tercih edilen tekne üreticilerinden biri olmak guru verici” diyerek şöyle devam etti:  “Türk işçiliğine duyulan istek ve beğeni giderek artıyor. ABD başta olmak üzere bu tür güçlü pazarlarla, daha önce tekne kültürünün oturmadığı Uzak Doğu gibi pazarlara açılımımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Avrupa’dan Amerika’ya birçok ülkede tekne severler, bizim markalarımızı tercih ediyor. Sirena Marine olarak özellikle seri imalat prensibinde mevcut ürün imalatı yaparken; müşterilerimizin özel isteklerini de üretim ritmini bozmadan en üst seviyede yerine getirebiliyoruz. Her şeyi kendi bünyemizde çözmemizi sağlayan ekosistemimiz, benzer şekilde üretim yapan birçok rakibimize karşı bize önemli bir avantaj sağlıyor. El işçiliğinde becerimiz ve kalitemiz, tasarımdaki, özellikle de iç tasarımdaki yaratıcılığımız, hızlı ve ekonomik çözümlerimizle küresel pazardaki konumumuzu önümüzdeki dönemde de güçlendireceğimizi düşünüyoruz.”


THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’in su altı kültür mirası turizme kazandırılacak
İzmir’in su altı kültür mirası turizme kazandırılacak
Türkiye'nin pist lideri Erciyes'te kayak keyfi sürüyor
Türkiye'nin pist lideri Erciyes'te kayak keyfi sürüyor