Sektör profesyonellerinin gözünden Antalya Turizm Fuarı
Reklam

Sektör profesyonellerinin gözünden Antalya Turizm Fuarı

Turizmin Kalbi bu yıl ilk defa “Antalya Turizm Fuarı” ile Antalya’da attı. 28 – 29 Ekim tarihinde düzenlenen Antalya Turizm Fuar’ı, birçok gerçek turizm profesyonellerine ev sahipliği yaptı. İşte sektör profesyonellerinin gözünden Antalya Turizm Fuarı!

05 Kasım 2019 - 12:33 - Güncelleme: 05 Kasım 2019 - 12:56
Reklam

Turizmin Kalbi bu yıl ilk defa “Antalya Turizm Fuarı” ile Antalya’da attı. 28 – 29 Ekim tarihinde düzenlenen Antalya Turizm Fuar’ı, birçok gerçek turizm profesyonellerine ev sahipliği yaptı. İşte Sektör profesyonellerinin Gözünden Antalya Turizm Fuarı!

‘Tüm paydaşlar desteklemeli”

Göçtur Anonim Şirketi Genel Müdürü Hakan Alpay: Antalya Turizm Fuarı ilk yıl için oldukça yoğun bir katılımcı ve profesyonelle bizleri karşıladı. İş ortaklarımızla sezonun yoğunluğunda bir araya gelememiştik. Bu fuar bizi buluşturdu. İlk yıldaki bu hareketlilik önümüzdeki seneler için daha fazla katılımın olacağının bir göstergesidir. Önümüzdeki yıllarda da turizm sektörünü birleştirici fuar olma niteliğini arttırarak devam edecektir. Benim için en önemli olan nokta turizm kenti Antalya’nın, kendi turizm fuarına kavuşmasıdır. Bu anlamda tüm turizm paydaşlarının destek vermesi diğer önemli bir konudur. Çünkü bu fuarlar sektörün bir araya geldiği, en azından kısa vadede çözülmesi gereken problemlerin çözülebildiği platformlardır.


‘Fuar oldukça kalabalıktı’

Kesit Tur Sahibi ve TÜRSAB BTK Başkanı Ferit Turgut:  Geldim, gördüm ve çok beğendim. Çok değişik bir yerleşim düzeni oluşturulmuş. Çok özel bir dizayn titiz bir çalışmanın sonucu muhteşem olarak karşımızda duruyor. Fuar oldukça kalabalıktı ve bu da büyük bir başarı. Çoğu arkadaşımızın da burada olmasını sektör adına beni sevindirdi. Emeği geçenlere teşekkürlerimi iletirim.


‘Antalya’da yapılması büyük önem taşıyor’

Kilit Global Genel Müdürü Sezgin Özer: İlk senesine göre büyük bir ilgi ve katılım vardı. Diğer senelerde de artan bir ivmeyle yükselmeye devam edecektir. Bu fuarın en önemli özelliği turizmin başkentinde Antalya’da yapılmış olmasıdır. Başlı başına diğer fuarlara göre çok farklı bir fuar organizasyonu ile karşılaştık. Gözlemlerime göre ilgi ve alaka da çok iyiydi. Memnun edici, bir fuardı.


‘Antalya’ya kazandırılmış olan en büyük değerdir’

Perili Bay Resort Hotel İşletme Müdürü Volkan Şimşek: Antalya Turizm Fuarı, Antalya’ya kazandırılmış olan en büyük değerdir. Sezon sonuna denk gelmesi bence çok güzel olmuş. Antalya’nın tam bu dönemde yani Ekim ayının sonlarında Kasım ayı başlarında bir fuara ihtiyacı vardı. İlk başlangıcı için bence çok başarılı bir organizasyon olmuş. Tebrik ediyorum. Özellikle fuarı insiyatif alıp da gerçekleştiren Selçuk Meral’in de başarılarının devamını diliyorum. 


THE CRUISE LIFE


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alman turizminin 2020 yol haritası
Alman turizminin 2020 yol haritası
Çavuşoğlu: Alman, Rus dostlarımız tatile gelmek istiyor
Çavuşoğlu: Alman, Rus dostlarımız tatile gelmek istiyor