Royal Caribbean yeni Kruvaziyer Turizmi seferini duyurdu
Reklam

Royal Caribbean yeni Kruvaziyer Turizmi seferini duyurdu

Royal Caribbean yeni Kruvaziyer Turizmi seferini açıkladı. Açıklanan yeni sefere göre Royal Caribbean; yıl boyunca ABD’nin New Orleans şehrine Kruvaziyer Turizmi seferleri düzenleyecek.

18 Temmuz 2019 - 15:38 - Güncelleme: 19 Temmuz 2019 - 15:08
Reklam

Royal Caribbean; New Orleans’ta yer alan Port of New Orleans’a (Port NOLA) seferler düzenleyecek. Royal Caribbean’ın Majesty of the Seas adlı gemisi; ana limanına (Port NOLA) 2020 yılının Ocak ayı içinde ulaşacak. Royal Caribbean; müşterilerine New Orleans için sezonluk Kruvaziyer Turizmi seferi teklif ediyor.


Seferler; Ocak 2020 ile Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. New Orleans’ta haftalık olarak belirlenecek güzergâhlara seferler düzenlenecek. Royal Caribbean ile Port NOLA arasında uzun süredir devam eden bir işbirliği bulunmakta. Royal Caribbean; uluslararası seferlere çıkan bir Kruvaziyer Turizmi firması.

Royal Caribbean; Majesty of the Seas (Denizlerin Majesteleri) ile yıl boyunca devam edecek yeni Kruvaziyer Turizmi seferlerine merhaba diyecek. Port of New Orleans (Port NOLA) yani Türkçesiyle New Orleans Limanı CEO’su ve Şirketin Başkanı olan Brandy D. Christian, konuyla ilgili olarak birtakım açıklamalarda bulundu.


Christian: “Royal Caribbean ile yaptığımız işbirliğimiz güçlenerek devam etmekte. Kruvaziyer Turizmi seferleri ile ilgili karşılıklı antlaşmalar yaptık. Bu antlaşmalarımız sıkı işbirliği ile devam etmekte. Amerika Birleşik Devletleri’nde, Amerikan Şehri diye hitap ettiğimiz yerlerde, müşterilerimize; benzersiz bir Kruvaziyer Turizmi hizmeti sunacağız. Müşterilerimize; 2 tatili bir arada yapma imkânı sağlıyoruz” şeklinde konuştu. Gemiye katılım 7 gece boyunca Cumartesi’den diğer Cumartesi’ye şeklinde olacak. Gemi’de yer alan tatilciler; Bahamalardaki plajları, Batı Karayipleri, Meksika ve Orta Amerika’da yer alan Belize’i gezecek.


Yolcular; sadece Royal Caribbean firması tarafından sıklıkla ziyaret edilen hayalleri süsleyen gizli ada olarak da bilinen CocoCay’de, muhteşem bir deneyim yaşayacak.


Royal Caribbean’ın yeni Kruvaziyer Turizmi güzergâhı New Orleans ile ilgili Nisan 2020’ye kadar rezervasyonlar devam edecek. Gemi seferleri Mayıs 2020 ile Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. 22 Temmuz 2019 tarihinden itibaren seferler ile ilgili rezervasyon yaptırabilirsiniz.


2018 yılında Port NOLA’nın raporlarına göre 1.18 milyon yolcu, Limanı ziyaret etmiş. Limana yıl içinde 235 gemi yanaşmış. Port NOLA’nın verdiği ek bilgilere göre 2020 yılı içinde Denizlerin Majesteleri’nin de (Majesty of the Seas: Royal Caribbean’a ait olan geminin ismi) katılımıyla beraber New Orleans Limanı’na (Port NOLA) 1.45 milyon yolcu gelecek. New Orleans Limanına 2020 yılı içinde 341 geminin yanaşması bekleniyor.  


Atılay AŞKALE – THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Su altına gönül verenler bir araya geldi
Su altına gönül verenler bir araya geldi
Denizin huzurlu dalgaları, çocukların neşeli seslerine karışıyor…
Denizin huzurlu dalgaları, çocukların neşeli seslerine...