RCI-Royal Caribbean, Alaska’da 2022 President’s Cruise turunu...

RCI-Royal Caribbean, Alaska'da 2022 President's Cruise turunu başlattı

RCI-Royal Caribbean, 5. yıllık President's Cruise için varış noktasını seçti. 2022 President's Cruise etkinliği, hattın Ovation of the Seas'inde yapılacak.

16 Kasım 2021 - 12:11 - Güncelleme: 16 Kasım 2021 - 12:13
Reklam


 Kutlama, 24 Haziran 2022'den başlayarak 7 gece boyunca Alaska'ya yelken açacak ve Juneau, Skagway ve Victoria BC'ye (Vancouver Adası, BC Kanada) uğrayacak olan Royal Caribbean'ın Kuantum Sınıfı gemilerinden biri için ilk kez planlanıyor.

Başkanın Yolculuğu herkese açıktır. Bu, özellikle Crown & Anchor Society sadakat kulübü üyelerine "Royal Caribbean'ın geri verme şeklidir".

Başkanın Yolculuğu, haftayı yolcularla etkileşim kurarak geçiren ve aynı zamanda arkadaş oldukları veya önceki yolculuklarda karşılaştıkları diğer sadık üyelerle etkileşim kurmak için özel yolculuğu kullanan Royal Caribbean Başkanı ve CEO'su Michael Bayley tarafından düzenleniyor.

A sınıfı eğlence performansları ile misafirlerini şaşırtan Bayley, 7 gün boyunca daha birçok sürpriz ve etkinlik sunuyor. Crown & Anchor Society üyelerine, onları gemiye davet etmeleri için bir e-posta gönderdi, ancak yine de herkese rezervasyon için açık.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pandeminin küresel çapta turizme maliyeti 2 trilyon dolar
Pandeminin küresel çapta turizme maliyeti 2 trilyon dolar