‘QM AWARDS 2019’ oylaması başladı!
Reklam

‘QM AWARDS 2019’ oylaması başladı!

GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen QM Awards 2019 Ödüllerinin 1. Tur oylaması başladı.

14 Kasım 2019 - 13:32
Reklam

Turizm endüstrisinde başarısı ve istikrarıyla her geçen yıl gelişerek büyüyen QM, 10.yılında da kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamaya devam edecek.  GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen QM, bu yıl da sektörde farkındalık oluşturarak çok önemli bir sinerji yaratacak.

Heyecan ve merak ile beklenen QM Awards 2019 Ödülleri’nin 1. tur oylaması başladı. Bu yıl QmAwards Ödülleri, 19.12.19 tarihinde sahiplerine takdim edilecek.

QM Awards ile ilgili işte merak edilenler;

Qm Awards, GM Turizm & Yönetim Dergisi tarafından düzenlenmektedir. QM, turizm endüstrisinde kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamak amacıyla 2010'dan beri gerçekleşmektedir. Uluslararası arenaya taşımaya hedefleyen QM Awards, Türk turizminin en kapsamlı ödül törenidir.

Oylama nasıl yapılıyor?

Her yıl Kasım- Aralık aylarında www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adresinden oylama ile başlayan ve Aralık ayı içerisinde gerçekleşen "Quality Management Awards" kalite yönetim ödülleri iki aşamalı sistemden oluşuyor.

QM Ödülleri'nin oylama aşaması ise şu şekilde;

İki aşamada gerçekleşen QM Ödülleri'nde adaylar kamuoyuna sunuluyor. Adayların nihai kararla belirlenmiş liste tekrardan yayımlanıyor. Oylamalar sonucunda nihai adaylar, son bir değerlendirmeden geçerek kazananlar belirleniyor.

Bu yıl ki slogan “10’la Kazan”

Turizm sektöründe farkındalık yaratmayı kendine misyon edinen QM, her yıl olduğu gibi bu yıl da kendisine yeni bir slogan seçerek , 10.yılına ve kazananların başarısının her bir parçasına vurgu yapmak amacıyla “ 10’LA KAZAN” sloganını seçti.

Ödüller oylama sistemiyle belirleniyor

Her yıl Aralık ayında gerçekleşen ödül töreninin anket üzerinden yapılacak ilk oylaması 14 Kasım da başlayacak. İki aşamalı anket oylaması Kasım ve Aralık ayında gerçekleşecek. Oy kullanmak isteyen herkes ankete online olarak www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden katılabilecek.

İlgili internet sitelerinden oylama sayfasına İsim ve mail adresi ile katılımcılar kayıt olarak, anketlere oy verebilecek. Her katılımcı bu anket için 2 aşamalı oylamada birer kez oy kullanabilecek. Oylamaya katılan site ziyaretçilerine onay maili, ilgili mail adreslerine gönderilecek ve oylama, kendilerinin anketlerine onayı ile geçerli sayılacak.

QM Awards Ödülleri’nin 1. tur anketinde katılımcılar ankette yer almasını istediği adayları, her kategorinin altında yer alan öneri kutusuna yazarak adaylarını da iletebilecek. Talep yoğunluğuna göre önerilen adaylar da 1. Tur anketinde yer alabilecek. Anketinin sonuçları Kasım ayı itibari ile www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adresleri üzerinden aşama aşama izlenebilecek.

99 bin 93 ziyaretçi ile rekor oylama

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin iki aşamada gerçekleşen QM AWARDS 2019 oylaması anket sonucuna göre belirlenerek sahiplerini bulacaktır. QM Awards 2018 yılında gerçekleşen iki aşamalı ankette 99 bin 93 ziyaretçi ile rekor kırarak, 10. Yılında da yine bir rekora daha imza atılacağı hedeflenmektedir.

THE CRUISE LIFE


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sıcak havada plaja akın ettiler
Sıcak havada plaja akın ettiler
Rusya'dan Antalya'ya uçuşlar başladı
Rusya'dan Antalya'ya uçuşlar başladı