Posidonia Uluslararası Denizcilik Fuarı iptal edildi
Reklam

Posidonia Uluslararası Denizcilik Fuarı iptal edildi

Yunanistan'ın Atina kentinde Ekim ayında düzenlenmesi planlanan Posidonia Uluslararası Denizcilik Fuarı iptal edildi.

21 Temmuz 2020 - 13:29
Reklam

Yunanistan'ın başkenti Atina'da Haziran ayında düzenlenmesi planlanan dünyanın en büyük denizcilik fuarlarından biri olan Posidonia Uluslararası Denizcilik Fuarı'nın Covid-19 pandemisi nedeyle ertelendiği Ekim ayında da yapılamayacağını bildirildi. Posidonia Uluslararası Denizcilik Fuarı 2020 programı iptal edildi.

Posidonia Uluslararası Denizcilik Fuarı'nın iptalini duyuran fuar yetkilileri, bu karara Covid-19 pandemisinin yarattığı mevcut durumu birçok katılımcı ve denizcilik topluluğu ile yapılan değerlendirmeler sonucunda varıldığını kaydetti.

Bazı bölgelerdeki vaka artışlarının endişe verici olduğunu ve önümüzdeki dönemlerde yaşanabilecekler konusunda belirsizliklerin olduğuna işaret edilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Sergi malzemelerinin sevkiyatı ve vakalar çoğaldıkça sürekli olarak yeniden değerlendirilen uluslararası seyahat kısıtlamaları, birçok kişinin Yunanistan'ı ziyaret edemeyeceği ayrı bir olasılığı doğuruyor ve uluslararası katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize büyük zorluklar oluşturuyor ki onlarsız Posidonia asla aynı olmazdı.

Posidonia'nın benzersiz kılan notalardan biri de, sergi içinde ve çevresinde buluşma, etkileşim, sosyalleşme ve etkinliğimizi çevreleyen misafirperverlik, enerji ve eğlencenin tadını çıkarma fırsatlarıdır. Yunan ve uluslararası denizcilik topluluklarını bir araya getiren bu özel ortamın Covid-19 nedeniyle zarar görmesinden endişe ediyoruz. Bu nedenle Posidonia ile ilgili herkesin beklediği haberleri veremiyoruz...

Bunun yerine, Haziran 2022'de yapılacak bir sonraki Posidonia Uluslararası Denizcilik Fuarı için hazırlıklarımıza, iyimserlik içinde Covid-19'un kontrol altında olduğu sağlıklı bir dünyaya gireceğimize olan güven ile başlıyoruz.’’

THE CRUISE LIFE 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor