Pandemiden sonra düzenlediği ilk yolculuktan memnun

Pandemiden sonra düzenlediği ilk yolculuktan memnun

Merkezi Almanya´nın Rostock şehrinde bulunan Aida Cruises, korona virüsünden vermek zorunda kaldığı yedi aylık aradan sonra düzenlediği ilk gemi yolculuğundan son derece memnun kalarak yeni yolculuklar planladığını bildirdi.

28 Ekim 2020 - 10:00
Reklam

Aidablu adlı geminin bin yolcu ile İtalya´nın batı kıyılarında yedi günlük olmak üzere yaptığı yolculuk, Roma´nın limanı olan Civitavecchia´da sona erdi.

APA haber ajansı tarafından yayınlanan habere göre Aidablu gemisi, korona virüsü tehlikesine karşı getirilen önlemlerden dolayı normal kapasitesinin yarısı kadar yolcu alarak sefere çıkmıştı.

Sorunsuz bir şekilde ve en önemlisi hiç bir hastalık vakası olmadan geçen bu ilk geziden sonra aynı gemi aynı rotada Aralık ayında birkaç kez daha yoluna çıkacak. Aida Cruises sözcüsü tarafından verilen bilgilere göre bu program için talep çok yüksek.

Aida, daha fazla İtalya gezisini planlıyor

Aida Cruises tarafından paylaşılan bilgilere göre şirket, her biri Cumartesi gününde Civitavecchia limanından kalkacak bir kaç gezi daha düzenlemeyi amaçlıyor. Yolcuların katılımı, negatif sonuçlu ve üç günden daha eski olmayan bir Covid-19-PCR testine bağlı olacak.

Daha önce bir risk bölgesinde bulunmuş veya bir risk bölgesinden geçerek gemiye varan yolculardan ayrıca liman terminalinde yapılacak bir test daha istenecektir.

Aida Cruises, Kasım ayında ayrıca Aidamar gemisinin bir Kanarya Adaları gezisini sunmayı planlıyor. Kanarya Adaları geçen hafta risk bölgesi listesinden çıkartıldı ve bu hafta sonu tüm İspanya için getirilen olağanüstü hal uygulamasının da dışında bırakıldı.

THE CRUISE LIFE 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Marmara Boat Show, 18 Eylül'de kapılarını açacak
Marmara Boat Show, 18 Eylül'de kapılarını açacak
Mersin plajları sezona hazır
Mersin plajları sezona hazır