P&O Cruises Australia’ya Polin Waterparks su kaydırakları
Reklam

P&O Cruises Australia'ya Polin Waterparks su kaydırakları

Avustralya merkezli P&O Cruises, ödüllü Renzo Piano'nun tasarladığı son gemisi Pacific Dawn'ı Polin Waterparks imzalı su kaydıraklarıyla süsledi.

13 Temmuz 2017 - 17:28 - Güncelleme: 13 Temmuz 2017 - 17:31
Reklam

İstanbul (13 Temmuz 2017) - Cruise gemisi endüstrisi gelisirken sirketler arasındaki rekabet,  gemileri son trendlere uygun olarak tasarlama konusunda ilerliyor. Artık cruise gemilerinde su kaydırağı olmazsa olmazlar arasına girmisken P&O Group da bu trende ayak uydurarak son gemisi Pacific Dawn için sektörde en çok ürün gamına sahip, dünyada 100'den fazla ülkede 2500'den fazla projeye imza atmıs ve yaptığı AR-GE çalısmalarıyla sektöre yön veren Polin Waterparks ile anlasarak Pacific Dawn'ı özel su kaydıraklarıyla süslemis .

Polin Waterparks, daha öncesinde de Royal Caribbean Cruises, Carnival Cruises ve MSC Cruises gibi dünya devleriyle müsterilerinin açık denizlerde eğlence noktası olan ve büyük ses getiren basarılı çalısmalara imza atmıstı. P&O Cruises'ın Pacific Dawn gemisi için Polin Waterparks proje yönetimi konusunda uzman olan İtalya merkezli Myrtha Pools ile ortak bir çalısma yürüttü. Myrtha Pools, birçok basarılı ise ismini yazdırmıs olmasının yanında 2016'da Rio Olimpiyatları'ndaki 50 metrelik olimpik havuzların da tasarımını yapmakla biliniyor.

2,020 kisilik kapasiteye sahip olan Pacific Dawn,  Avusturalya'nın en gözde cruise gemisi olarak anılırken simdi Polin Waterparks'ın üstün kalitede ve doğal ısık efekti teknolojisine sahip olan iki adet aquatube su kaydırağı ile daha da eğlenceli olacak. Dünya çapında tüm su parklarında mutlaka bulunan aquatube su kaydırakları, kapalı alanlara kurulan su parklarından tüm dünyaca bilinen eğlence merkezlerinin en popüler eğlence kaynağı. Sadece hızıyla değil aynı zamanda Polin Waterparks'ın  iç ve dıs yüzü parlak, doğal ısık efekt, özel desen efekti ve seffaf gibi su kaydıraklarını üretim teknikleriyle özellestirmesi tüm ziyaretçilere bütünüyle farklı bir deneyim sunuyor.

Pacific Dawn'ı bu kadar özel kılan sebeplerden biri de daha öncesinde Paris Centre Georges Pompidou, Londra  Shard ve New York Whitney Museum of American Art gibi önemli yapıların tasarımına imzasını atan İtalyan mimar ve mühendis Renzo Piano tarafından tasarlanması.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki lüks yolcu gemisinde koronavirüs tespit edildi!
İki lüks yolcu gemisinde koronavirüs tespit edildi!
Turizmde gelir kaybı 320 milyar dolara ulaştı
Turizmde gelir kaybı 320 milyar dolara ulaştı