“Ordu pas geçilecek bir şehir değil”
Reklam

“Ordu pas geçilecek bir şehir değil”

Ordu’da kruvaziyer limanı yapılması gerektiğini savunan ORTAK Başkanı Arzu Tosunoğlu: “Ordu kruvaziyer turizminde pas geçilecek bir şehir değil” dedi.

09 Eylül 2019 - 10:13
Reklam

Galataport’un açılmasının ardından kruvaziyer şirketlerinin Karadeniz’i yeniden gündemine alacağını söyleyen Ordu Tanıtım Kulübü Derneği (ORTAK) Başkanı Arzu Tosunoğlu, bölge kentlerinin kruvaziyer turizminden pay almak için harekete geçmesi gerektiğini söyledi. Ordu’nun turizm potansiyeliyle kruvaziyerler için iyi bir alternatif olacağını savunan Arzu Tosunoğlu, kente kruvaziyer limanı yapılması için yetkililere çağrıda bulundu.

“Ordu, potansiyeli olan bir turizm şehridir”

Karadeniz’de kruvaziyer turizmi yeniden canlanırken Ordu’nun buna seyirci kalamayacağını belirten Arzu Tosunoğlu, “Ordu, kruvaziyer gemilerinin pas geçeceği bir şehir olamaz. Ordu potansiyeli olan bir turizm şehridir. Mavi ve yeşilin kucaklaştığı, olağanüstü güzelliğe sahip bir şehirdir. Henüz keşfedilmeyen tertemiz koylarıyla, uçsuz bucaksız mavi bayraklı kumsallarıyla, bozulmamış bir sahil şeridine sahiptir” şeklinde konuştu.

“Ordu hazır!”

Ordu’da turizm altyapısının krvaziyerlere hizmet vermeye hazır olduğunu öne süren Arzu Tosunoğlu, liman yatırımının ekonomik katkısının yanında bölgenin tanıtımında da önemli rol oynayacağını söyledi.

THE CRUISE LIFE


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gemi turları ile standart dışı bir balayı
Gemi turları ile standart dışı bir balayı
Türkiye'den 6 Avrupa ülkesine vize muafiyeti
Türkiye'den 6 Avrupa ülkesine vize muafiyeti