Okay Yokuşlu’dan Transfer Açıklamaları
Reklam

Okay Yokuşlu'dan Transfer Açıklamaları

05 Nisan 2020 - 15:58 - Güncelleme: 05 Nisan 2020 - 16:00
Reklam


A Milli Takımın yıldız isimlerinden Okay Yokuşlu transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Galatasaray iddialarıyla ilgili konuşan orta saha oyuncusu Okay Yokuşlu geleceğiyle ilgili tüyolar vermeyi de Bahis Siteleri ihmal etmedi.

Türkiye'ye Dönme Düşüncesi

İspanya La Liga takımlarından olan Celta Vigo takımında forma giyen Milli futbolcu Okay Yokuşlu'nun adı Galatasaray ile anılmıştı. Yıldız futbolcu ise bu konuya bir açıklık getirerek şuan için Türkiye'ye dönem gibi bir düşüncesi olmadığını Sultanbet Giriş belirtti.

Antrenmanlar Evde

İspanya korona virüs salgınından en çok etkilenen ülkelerden birisi oldu. İspanya'da Celta Vigo forması giyen Okay Yokuşlu ise bu duruma takımın verdiği programa göre evde çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

Messi Açıklaması

Messi'nin marke edilmesi çok olduğuna dikkat çeken milli futbolcu Okay Yokuş, İspanya'daki futbolcu ve oyuncuların ona bir saygısı olduğunu belirtti. Futbol tarihinin büyük isimlerinden birisi olduğunu söyleyerek, ona karşı önlemler Betbaba Giriş aldıklarını belirtti.

Galatasaray ile ilgili haberleri çıkan milli futbolcu Okay Yokuş bu konu ile ilgili haberlere açıklık getirdi. Böylece Türkiye'ye dönüp dönmeyeceği ile ilgili bilgiler veren futbolcu, hedeflerine doğru ilerlediğinden bahsetti. Celta Vigo takımında forma giydiği için mutlu olduğunu belirtti. Şuanda gündeminde Türkiye yada Galatasaray ile ilgili bir durumun olmadığını söyledi. Gelecek için konuşmanın zor olacağını söyleyen milli futbolcu, şuan mutlu olduğunu belirtti. Tek isteğinin ise ligin başlaması olduğunu belirtti.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sıcaktan bunalan vatandaşlar sahillere akın etti
Sıcaktan bunalan vatandaşlar sahillere akın etti
Caretta caretta, tatilcileri önce korkuttu sonra güldürdü
Caretta caretta, tatilcileri önce korkuttu sonra güldürdü