Norwegian Cruise Line seferlerini 10 Mayıs´a kadar durdurdu

Norwegian Cruise Line seferlerini 10 Mayıs´a kadar durdurdu

Bu geçici durdurma kararı Norwegian Cruise Line, Oceania Cruises ve Regent Seven Seas Cruises tarafından 12 Nisan ile 10 Mayıs 2020 tarihleri arasında planlanmış tüm seferlerini kapışıyor.

01 Nisan 2020 - 09:47 - Güncelleme: 01 Nisan 2020 - 09:50
Reklam

Bu geçici durdurma kararı Norwegian Cruise Line, Oceania Cruises ve Regent Seven Seas Cruises tarafından 12 Nisan ile 10 Mayıs 2020 tarihleri arasında planlanmış tüm seferlerini kapsıyor.

Covid-19 virüsünün tüm dünyadaki destinasyonları olumsuz etkilediğini vurgulayan NCL yönetim kurulu başkanı Frank Del Rio, sözlerine şöyle devam etti: “Aldığımız bu önlemlerin sadık misafirlerimize ve paydaşlarımıza da sıkıntı verdiklerini biliyoruz, fakat şu anki durumda hem misafirlerimizin, hem çalışanlarımızın, hem rotamızdaki destinasyonları güvenliği ve sağlığı bizim için ilk sıradadır. Bu eşi-benzeri olmayan zamanda pandemi ile yapılan mücadeleye verdiğimiz katkıyı anlayışla karşılamanızı ümit ediyoruz.”

13 Mart ile 10 Mayıs 2020 tarihleri arasında başlaması planlanan kruvaziyer seyahati rezervasyonu yapmış olan misafirlerin bilgi için seyahat acentası ya da doğrudan NCL ile bağlantıya geçmeleri rica olunur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bayram tatilinde 2019 yılı rekoru kırıldı
Bayram tatilinde 2019 yılı rekoru kırıldı
Turizmde yeni trendler ve fırsatlar
Turizmde yeni trendler ve fırsatlar