MSC, Ocean Cay’in videosunu paylaştı
Reklam

MSC, Ocean Cay'in videosunu paylaştı

MSC Cruises, bugün itibariyle yeni bir video yayınladı. Bu videoda; MSC Cruises’un seferlerinde yer alan Bahamalar’da bulunan gizli ada olarak da bilinen Ocean Cay (Okyanus Adası) ile ilgili görüntüler yer alıyor.

19 Temmuz 2019 - 14:46 - Güncelleme: 19 Temmuz 2019 - 15:05
Reklam

Ocean Cay; özel ve gizli ada olarak biliniyor. Ocean Cay adasının; sadece MSC Cruises tarafından kullanılması için çalışmalar yapılıyor. Sitemizi sıklıkla takip eden birisiyseniz, buna benzer bir haberi, dün sitemizde yer verdiğimizi görmüşsünüzdür. Haber sonunda ilgili linki sizlerle paylaşacağız. Haberimizde CocoCay (Hindistan Cevizi Adası) adasından bahsetmiştik. Kısaca tekrar hatırlatmak gerekirse CocoCay; yalnızca Royal Caribben tarafından sıklıkla ziyaret edilen özel ve gizli bir ada. Şimdi bu bilgiyi verdikten sonra tekrar asıl konumuza geri dönüyoruz. MSC Marine gemisi ilk yolcularını; Kasım ayı itibariyle Ocean Cay’e götürecek. Video, bizlere; yolcuların tatilde neler yapacaklarını detaylı bir şekilde gösteriyor.


MSC Cruises; yeni seyahat turuyla Karayip’lerdeki güzergâhlara yolcularını götürecek. Sahile 65 mil uzaklıktan Miami, Florida, Ocean Cay detaylı bir şekilde gözlemlenecek. Endüstriyel kum çıkarma işleminin gerçekleştirildiği gizli ada içindeki Bimini’ye yakın olan Batı Bahamalar’daki adalar zinciri de yakından görülmüş olacak. 64 kilometrelik 4 küçük adacık tarafından çevrelenmiş, 120 kare dönümlük Ocean Cay (Okyanus Adası) tekrar restore edilmiş durumda.

Haberle ilgili olan Video için buraya tıklayınız.


Haberimizde bahsettiğimiz link için buraya tıklayınız.


Atılay AŞKALE – THE CRUISE LIFE    

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor