MSC, Kruvaziyer Turizmi seyahatleri ile yolcularına unutulmaz anlar...
Reklam

MSC, Kruvaziyer Turizmi seyahatleri ile yolcularına unutulmaz anlar yaşatacak

MSC Cruises Kruvaziyer Turizmi Direktörü Jean-Pierre Joubert; yeni Kruvaziyer Turizmi seyahatlerine başlayacaklarını ifade etti. Joubert: “Yolcularımız; Dünya’da gemiyle turizm seyahatini bir seçenek olarak görecek. Gemilerimiz; 6 gecelik bir sefere çıkacak” dedi.

17 Temmuz 2019 - 16:20 - Güncelleme: 19 Temmuz 2019 - 14:09
Reklam

MSC Cruises; 6 gecelik bir Kruvaziyer Turizmi seferine çıkacak. Firma bu seferlere Kıyı Seyahati Seferi adını verdi. Bu seferlerle ilgili olarak Meksika’da yer alan Costa Maya’daki misafirler; gemiden gece yarısı inip Otel’de kalabilecek. Yapılacak etkinlikler arasında Meksika’da bulunan Coba’daki Chichen Itza kalıntılarının gezilmesi, Otel’de kalan ziyaretçiler için lazer ışık gösterileri yapılması ve gelecek gün gemiye katılımın yine Meksika’da yer alan Cozumel’den yapılması yer alıyor. MSC; bu turlarla en üst seviyede performans göstermiş olacak. Jean-Pierre Joubert konuyla ilgili olarak: “Tüm yapmaya çalıştıklarımız; yolcularımıza keyifli bir vakit geçirtmek, evlerine geri döndüklerinde, hafızalarında güzel izler bıraktırabilmek. Otel yolculuğumuzda göç sorunu ile ilgileneceğiz. Otellerde ve bizlerle çalışan tur rehberlerimiz farklı diller bilmekte. Yapacağımız seyahatlerde aile ortamını konuklarımıza yaşatacağız. Misafirlerimizle etkileşime geçerek seyahatlerle ilgili kısa hikâyeler anlatacağız. Sanat ve Bilim de seyahat programlarımızda yer alıyor.  


En iyi Liman performansına Rusya’daki St. Petersburg ve Norveç’teki North Cape sahip. Bunlardan North Cape Limanı, aynı turda yer alan 2000 yolcuyu; otobüs ile seyahate başlayacakları ilk durağa götürmüştü. Yeni turlar ise evrim geçirdi ve eski moda olan özelliklere de sahip. Yolcularımızla beraber dışarı çıkıp bunları keşfedeceğiz. Müşterilerimize hâlen tur satmaktayız. Müşterilerimiz şunu bilmeli: Onlara; içerisi ve dışarısı için tur satıyoruz. 2019 – 2020 yaz sezonu için Dünya’daki 34 yeni Limana yolcularımızı götürmeyi planlıyoruz. Grönland; çok heyecanlı bir yer. MSC Orchestra; tarihinde ilk kez Grönland'ı ziyaret etti. Her Liman farklı bir senaryoya sahip.


İnsanlar bu Limanlara vardıklarında hayatlarını üst seviyede yaşamaya başlıyor. Egzotik yerlere de yolcularımızı götürmekteyiz. Bahamalar’da yer alan Nassau sıklıkla gittiğimiz bir yer. Kruvaziyer Turizmi seyahatlerimiz; 8 kategoriye ayrılmakta. Turumuzda yer alan 35 Liman’da yolcularımız macera yaşayıp tarihi görmüş olacak. Cozumel ile birlikte 35’in üzerinde tur seyahati gerçekleştirdik. İnsanların çoğu Cozumel'e gitmeyi tercih etti. Turlarla birlikte yolcularımıza yeniden oraları taze bir şekilde keşfetmelerine destek oluyoruz. Avrupa Ülkelerinden gelen müşterilerimizin yüzde 60’ı, Karayipler’de seyahat etmeyi tercih etti.


Diğer tur firmalarına göre MSC; kaliteli Tur Rezervasyonu ve Kruvaziyer Turizmi hizmeti veriyor. Erken rezervasyon yaptıranlar indirimden yararlanıyor. Açık restoranlarımız erken saatte açılıp geç saatte kapanıyor. Bunu da sizlere belirtmek isterim” şeklinde konuştu.


Atılay AŞKALE – THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kruvaziyer turizmi mutlaka olmalı
Kruvaziyer turizmi mutlaka olmalı
Dedetaş: Turistik hatlar açıyoruz
Dedetaş: Turistik hatlar açıyoruz