Msc Grandiosa 24 Ocak’ta denizlere dönüyor

Msc Grandiosa 24 Ocak'ta denizlere dönüyor

MSC Cruises'in amiral gemisi, tatil sezonu boyunca operasyonların zorunlu olarak durdurulmasının ardından, Batı Akdeniz'de planlanan haftalık seferlerine devam edecek.

20 Ocak 2021 - 09:52
Reklam

MSC Cruises, MSC Grandiosa'nın 24 Ocak itibari ile denizlere yeniden döneceğini duyurdu.

İtalyan hükümeti tarafından son yayınlanan bakanlık kararnamesinin ve güncellenen sağlık önlemlerinin ardından, her Pazar günü Cenova İtalya hareketli olarak şirketin amiral gemisi, Civitavecchia, Napoli, Palermo ve Malta'daki Valetta limanlarına uğrayarak planladığı haftalık yolculuklarına devam edecek. 

Geçen yaz, son bakanlık kararnamesi ile İtalyan sağlık, ulaştırma ve güvenlik yetkilileri tarafından geliştirilen sağlık ve güvenlik protokolünün koruması altında, kruvaziyer operasyonlarının yeniden başlatılmasına izin verildi. O zamandan beri ise MSC Cruises, İtalya dışında bulunan iki gemisinde toplamda 30.000'den fazla misafiri güvenle ağırladı.

Noel ve yıl sonu tatili dönemindeki son bakanlık kararnamesini ile, İtalya merkezli kruvaziyer operasyonu, ülke içerisindeki hareketlilikle ilgili yerel yetkililer tarafından oluşturulan kısıtlayıcı önlemler nedeniyle geçici olarak askıya alındı. 

THE CRUISE LIFE


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turizm işçileri 2 yıldır çalışamıyor
Turizm işçileri 2 yıldır çalışamıyor
Yunanistan'ın turizm gelirleri yüzde 76,5 düştü
Yunanistan'ın turizm gelirleri yüzde 76,5 düştü