Reklam
  • Reklam
MSC Cruises, MSC Grandiosa’nın suya indirilişini kutladı
Reklam

MSC Cruises, MSC Grandiosa'nın suya indirilişini kutladı

Avrupa, Güney Amerika, Körfez ve Güney Afrika Bölgesinde en büyük kruvaziyer gemi şirketi ve alanın pazar lideri olan İsviçre merkezli MSC Cruises ile birlikte ünlü gemi yapım şirketi Chantiers de l'Atlantique tarafından Saint-Nazaire'deki tersanede gerçekleştirilen törenle MSC Grandiosa suya indirildi.

08 Ocak 2019 - 10:49 - Güncelleme: 08 Ocak 2019 - 10:56
Reklam

Avrupa, Güney Amerika, Körfez ve Güney Afrika Bölgesinde en büyük kruvaziyer gemi şirketi ve alanın pazar lideri olan İsviçre merkezli MSC Cruises ile birlikte ünlü gemi yapım şirketi Chantiers de l'Atlantique tarafından Saint-Nazaire'deki tersanede gerçekleştirilen törenle MSC Grandiosa suya indirildi. Gemi, tesliminin gerçekleştirileceği 2019 yılının Ekim ayına kadar üzerindeki diğer çalışmaların tamamlanması amacıyla yüzer havuza alındı.


Meraviglia sınıfındaki üçüncü gemi olacak


MSC Grandiosa, MSC Cruises filosuna katılacak olan Meraviglia sınıfındaki üçüncü gemi olacak. Gemi bu sınıftaki MSC Meraviglia ve MSC Bellissima'dan daha büyük tonaj ve misafir kapasitesine sahip olup, bu şekilde inşa edilecek olan üç Meraviglia-Plus tarzı geminin de ilki olacak. MSC Grandiosa, MSC Cruises filosuna sadece iki buçuk yıl içinde katılan beşinci gemi olacak. Filo genişletme planının bir parçası olarak şirket, 2027 yılına kadar 14 yeni nesil gemi daha teslim almayı planlıyor.

MSC Grandiosa, Meraviglia sınıfı gemilere özgü olan, daha büyük bir Akdeniz tarzı gezinti alanını da misafirlerin beğenisine sunacak. Diğer özel restoranlarının yanı sıra, sahne ve dans pisti ile empresyonist sanatın sergileneceği L'Atelier Bistrot bar ve lounge alanına ve ayrıca Parisian Bistrot masa ve sandalyeleri ile donatılmış bir terasa sahip olacak. Bu ödüllü gezinti alanı, 98.5 metrelik LED Sky ekranındaki hayranlık uyandıran projeksiyon gösterilerinin yanı sıra, misafirlere yapılacak showlar ile temalı partiler de dahil sürpriz performanslara ev sahipliği yapacak.


Şubat 2019’da suya indirilecek

Diğer Meraviglia sınıfı gemilerinde olduğu gibi, MSC Grandiosa’da da Cirque du Soleil at Sea ekibi tarafından hazırlanan iki yeni özel gösteri misafirlerle buluşacak. Bu etkinlikler, sanatsal eğlence konusunda dünya lideri konumundaki Cirque du Soleil ile MSC Cruises arasında uzun süredir devam eden ortaklığın bir parçası.Şubat 2019’da suya indirilecek olan MSC Bellissima gemisinin ardından, MSC for Me uygulamasının yeni özelliği, kruvaziyer sektöründeki ilk dijital kişisel cruise asistanı Zoe’nin hizmet vereceği ikinci gemi MSC Grandiosa  olacak. Bu uygulama ile misafirler, Müşteri İlişkileri Departmanına gitmek zorunda kalmadan istedikleri tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilecekler. 

MSC Grandiosa, MSC Cruises'a 31 Ekim'de teslim edilecek ve seferlerine 16 Kasım 2019 tarihinde İtalya'nın Cenova kentinden başlayacak. Halihazırda MSC Grandiosa gemisinin seferleri satışa açık olup rezervasyonları devam etmektedir.  


THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
IMO, #iamonboard ile denizci kadınlara destek olacak
IMO, #iamonboard ile denizci kadınlara destek olacak
Sahillerde hareketlilik başladı
Sahillerde hareketlilik başladı