Reklam
  • Reklam
MS Bellejour ile muhteşem bir nehir turu
Reklam

MS Bellejour ile muhteşem bir nehir turu

MS Bellejour gemisine ayak basan misafirler ilk girişte lüks ve zerafeti anında hissediyor. 2004 yılında yapılmış ve konuklarına keyif almaları için Danimarka usulü dizayn edilmiş olan dört buçuk yıldızlı MS Bellejour 127 mt. uzunluğunda. Ferah iç mekanlar, panoramik restoranları ve yeteri sayıda bulunan dış oturma alanları ile gezdiğiniz yerlerdeki harikulade manzaraları keşfedebilirsiniz.

10 Ekim 2018 - 14:36 - Güncelleme: 10 Ekim 2018 - 14:52
Reklam

MS Bellejour gemisine  ayak basan  misafirler ilk girişte lüks ve zerafeti anında hissediyor. 2004 yılında yapılmış ve konuklarına keyif almaları için Danimarka  usulü  dizayn edilmiş olan dört buçuk  yıldızlı MS Bellejour 127 mt. uzunluğunda. Ferah iç mekanlar, panoramik restoranları ve yeteri sayıda bulunan dış oturma alanları ile gezdiğiniz yerlerdeki harikulade  manzaraları keşfedebilirsiniz. 


Misafirler daha güzel bir tatil için konforlu ve kapalı geniş bir alanda bulunan sauna, jakuzi ve spor salonundan yararlanabilirler. Gemide diğer olanaklar arasında bir eğlence alanı, wi-fi, yerel lezzetleri bulabileceğiniz bir alışveriş dükkanı bulunuyor. KONFORLU KABİNLER 

MS Select Bellejour'da 90 geniş kabin ve 180 kişi kapasitesi bulunuyor. 3 bölüme ayrılmış olan kabinler ortalama 15 m2 civarında. Alt güvertede bulunan standart kabinlerde iki adet lumboz pencere ile donatılmışken orta güvertede bulunan superior ve en üst güvertede bulunan deluxe kabinlerde Fransız balkonlar bulunuyor. Tüm kabinlerde ayrı ikiz yataklar, uydu, TV, emanet kasası, saç kurutma makinesi, minibar, manuel kontrol edilebilen klima sistemi, ayrı duş ve tuvaletli bir banyo yer alıyor.MS SELECT BELLEJOUR İLE MUHTEŞEM BİR NEHİR TURUNA HAZIR MISINIZ?

En iyi fiyatlarla nehir turlarına Cruisera ile rezervasyon yapabilir Türkçe rehberlik hizmetlerinden yararlanarak nehir turlarının güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Cruisera MS Bellejour gemisini 2020 kadar kiralamış olup Türk Misafirlerin beklentilerine göre hizmet kalitesini  daha da artırdı. MS Bellejour gemisi  sadece Türk misafirleri için değil aynı zamanda beynelmilel hizmet vermekte.

 

HER MİLLETTEN İNSAN İLE SEYAHAT KEYFİ

Başta İskandinav, İspanyol, Rus ve Çin misafirleri ile birlikte seyahat  etme imkânı mevcut. beynelmilel gemi turlarında bazen diğer misafirlerin geleneksel  müzik ve diğer performanslarına tanık olabilir ve farklı arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

 MS Select Bellejour ile seyahat etmek istediğiniz rotaya karar vermek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

MSSELECT BELLEJOUR İLE SEYAHAT


Seyahat severlere keyifli geziler dileriz. THE CRUISE LIFE 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Royal Caribbean'den dev indirim
Royal Caribbean'den dev indirim
Turizm tevkişi yasalaştı: Bakanlığa özel yetkiler
Turizm tevkişi yasalaştı: Bakanlığa özel yetkiler