Madenci Niziplioğlu, Kapadokya’da iki balon otel yapacak
Reklam

Madenci Niziplioğlu, Kapadokya'da iki balon otel yapacak

İstanbul'da 4 yıl önce Mercure Topkapı Oteli ile turizme giren madenci Niziplioğlu Holding Kapadokya'daki oteleri bölgenin simgesi olan balon şeklinde bir yapı olarak inşa edecek.

15 Ocak 2019 - 11:34
Reklam

İstanbul'da 4 yıl önce Mercure Topkapı Oteli ile turizme giren madenci Niziplioğlu Holding Kapadokya'daki oteleri bölgenin simgesi olan balon şeklinde bir yapı olarak inşa edecek. Turizmde konaklama alanında İstanbul Topkapı’daki Mercure otel ile giren madenci Niziplioğlu Holding, Kapadokya’ya iki otel yapacak. Necipoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Niziplioğlu, Kapadokya’da bölgeye uygun görsel olarak simge bir yapı inşa edeceklerini söyledi. Konaklama alanına ilk olarak 4 yıl önce İstanbul Mercure Topkapı Oteli ile giren Niziplioğlu Holding, Kapadokya’dan sonra önümüzdeki dönemde, Pamukkale, Efes ve Bodrum’da otel yatırımı yapmayı planlıyor. Konuyla ilgili bilgi veren mer Niziplioğlu şunları söyledi: 60 bin metrekare arazi satın alıp ruhsat işlemlerine başladık. Kapadokya’ya yakışan ve o bölgenin sembol binası olacak olan bir yapıyı hayata geçireceğiz. Görsel olarak bölgenin simgesi olan ve dünyada bir benzeri olmayan balon şeklinde bir yapıyı inşa ederek bir ilke imza atmayı planlıyoruz.” 
 
350 odalı  otel
 
Niziplioğlu, “Otelimiz 350 odası olacak. Otelde Kapadokya’yı, Türkiye’de ilk defa infinity havuz ile bölgenin yeni cazibe merkezi olarak görüyoruz” dedi.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Som Dona Hotel yalnızca kadınlara hizmet ediyor
Som Dona Hotel yalnızca kadınlara hizmet ediyor
Haluk Dursun, son yolculuğuna uğurlandı
Haluk Dursun, son yolculuğuna uğurlandı