Maceracı Rus Turistleri Kayalıklarda Gören Telefona Sarılıyor
Reklam

Maceracı Rus Turistleri Kayalıklarda Gören Telefona Sarılıyor

Antalya’nın Kemer ilçesinde tatil yapan Rus turistler, patika yollardan ulaştıkları bakir koylarda asılsız ihbarlara sebep oluyor. Rus turistler,

22 Temmuz 2017 - 09:11
Reklam

Antalya’nın Kemer ilçesinde tatil yapan Rus turistler, patika yollardan ulaştıkları bakir koylarda asılsız ihbarlara sebep oluyor. Rus turistler, macera için zor ve zahmetli patika yolları kullanarak ulaştıkları koylarda eğlenirken, tekne turu yapan tatilciler ise turistlerin mahsur ğını düşünerek durumu ihbar ediyor.

İlçede tatil yapan genç Rus turistler, ünlü Çalıştepe’deki yürüyüş yollarına büyük ilgi gösteriyor. Bu yollardan gruplar halinde geçen genç turistler Kiriş bölgesindeki bakir koylara inerek eğleniyor. Motorlu araçlarla ulaşılamayan, ancak tekne ile gidilen koylardaki turistleri gören tekne turu ve dalış turizmi müşterilerin, turistlerin mahsur ğını düşünerek ihbar etmesi sonucu polis ve sahil güvenlik alarma geçiyor. Kiriş’teki 5 yıldızlı bir otelin su sporlarına ait zodyak botlarıyla alınarak marinaya götürülen maceracı turistler, otellerine ulaştırılıyor.

Geçtiğimiz pazar gününden bu yana aynı koya inen ve mahsur kları düşünülerek şişme botla alınan Rus turist sayısının 19’a ulaştığı bildirildi.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turizmciler tedirgin
Turizmciler tedirgin
Yenikapı Kruvaziyer Limanı Projesi'nde halka danışılacak
Yenikapı Kruvaziyer Limanı Projesi'nde halka danışılacak