Kaş Marina’da Caz Festivali heyecanı
Reklam

Kaş Marina'da Caz Festivali heyecanı

Kaş Marina 6-8 Eylül tarihlerinde bu yıl ilk kez düzenlenen Kaş Caz Festivali’ne ev sahipliği yapıyor. Yıldız isimlerin katıldığı festivalde ziyaretçiler, muhteşem bir doğa içinde yer alan marinanın büyüleyici atmosferinde Akdeniz’e özgü, rahatlatan bir caz keyfi yaşayacaklar.

05 Temmuz 2019 - 15:10
Reklam

Bu yıl doğa ve tarihin birleştiği, yeşilin canlı bir maviyle bütünleştiği Kaş’ta ilk kez bir caz festivaline imza atılıyor. 6-8 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Kaş Caz Festivali’nin ev sahipliğini ise Kaş Marina yapıyor. Muhteşem bir doğa içerisindeki marinanın büyüleyici atmosferinde gerçekleştirilecek caz festivali, üç gün boyunca Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yerli ve yabancı müzisyenlerini ağırlayacak.


Kaş Caz Festivali’nde Önder Focan, Çağrı Sertel gibi isimlerin yanı sıra, türler arası geçişlerle harmanladıkları müzikleriyle, çağdaş cazın en hızlı yükselen İngiliz gruplarından Mammal Hands, 40. sanat yılında Türkçe pop müziğin yaşayan efsanesi Yeni Türkü, kendine özgü yorumlarıyla cazın özel seslerinden Elif Çağlar, farklı türlerden beslenen doğaçlamaları ile saksafoncu Korhan Futacı, yerli cazın çok yönlü müzisyeni ve kendisini yarı Likyalı olarak tanımlayan Ediz Hafızoğlu ‘Nazdrave’ projesi ile festivalde sahne alacak.


Deniz severler için vazgeçilmez bir liman konumundaki Kaş Marina, büyüleyici güzelliğine caz festivaliyle müziği de ekledi. Kaş’ın doğal yapısı ve mimarisine uygun bir şekilde tasarlanan 450 yat kapasiteli marinanın kara kısmında 150 tekne kapasiteli çekek alanı da bulunuyor. Marina 7 adet yüzer iskele ve 1 adet de dalgakıranla beraber süper ve mega yatlar da dahil olmak üzere her boyda teknenin yanaşması için elverişli su derinliği ve bağlanma imkanlarına sahip. 3 bin metrekarelik kapalı alanında marina hizmet binaları, yat kulübü, restoranlar ve mağazalarıyla Fethiye’den Kemer’e kıyı şeridinin marina ihtiyacını karşılıyor.


Kaş Caz Festivali 2019 programı

6 Eylül Cuma

Bebop Project (Ozan Musluoğlu, Önder Focan, Şenova Ülker)

Çağrı Sertel ‘Instant’

Mammal Hands

Volkan İncüvez Quartet

Deniz Kuzuoğlu ‘DJ Set’

7 Eylül Cumartesi

Ediz Hafızoğlu ‘Nazdrave’

Ferit Odman Quintet

Gülin

Yeni Türkü

Kaan Sezyum aka DJ Sarıyılan ‘DJ Set’

8 Eylül Pazar

Analog Kültür ft. Engin Recepoğulları & Deniz Mahir Kartal

B'R ŞEYLER EKS'K (Çağıl Kaya, Tamer Temel, Serhan Erkol, Alper Yılmaz, Volkan Öktem)

Elif Çağlar

Korhan Futacı

Ahmet Uluğ ‘DJ Set’


THE CRUISE LIFE


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki lüks yolcu gemisinde koronavirüs tespit edildi!
İki lüks yolcu gemisinde koronavirüs tespit edildi!
Turizmde gelir kaybı 320 milyar dolara ulaştı
Turizmde gelir kaybı 320 milyar dolara ulaştı