Kaliforniya’yı denizden Princess ile keşfedin
Reklam

Kaliforniya’yı denizden Princess ile keşfedin

ABD’nin Batı Kıyılarını gezmek için “En iyi cruise firması” seçilen Princess Cruise ile Kasım’da Kaliforniya’yı denizden keşfedin…

16 Ekim 2019 - 12:51
Reklam

Dünyadaki bir çok ülkeden fazla nüfusa sahip ABD’nin gözde eyaleti Kaliforniya, engebeli tepelerinden Kuzeybatı Pasifik'in sisle örtülmüş dağlarına kadar modern metropoller ve kişiliğe sahip büyüleyici kasabalarla çevrili 2 bin 379 kilometrelik sahil şeridi ile kruvaziyer seyahati için dopdolu bir rota oluşturuyor. Kaliforniya’nın meşhur şaraplarını tatmak, macera dolu bir gezintiyle Pasifik kıyılarını keşfetmek, Hollywood’un eğlence endüstrisini yakından görmek ve daha fazlası için Princess Cruise, “Kaliforniya’nın en iyi deniz seyahatini sunuyor.”

Klasik Kaliforniya sahil turu, Los Angeles, San Fransisco, Seattle, Vancouver ve BC Gaze’den başlayıp Monterey’in büyüleyici kıyılarındaki yalı lokantalarına doğru ilerleyeceğiniz, altın tepelerin diyarında bir deniz seyahatinden oluşuyor. Golden Gate Köprüsü üzerinde yürürken çöken sisi izleyecek, Hollywood’un, ünlülerin ayak izleri ile dolu “Walk of Fame” yolunda, kelimenin tam anlamıyla ekranın efsanelerinin adımlarını takip edeceksiniz. Denizden kıyıya, Kaliforniya’nın rahat ve tasasız ruhunu tüm maceranız boyunca üzerinizde taşımanız mümkün!


Pasifik şarap ülkesi ve Coastals…

Pasifik’in şarap diyarında ya da kıyısındaki bir gemide, şarabı direkt olarak kaynağından içebilirsiniz. Napa’nın meşhur kırmızı üzümlerini yakından görmek için bölgenin yerlileri ile arkadaş olmanızı tavsiye ederiz. Santa Barbara’da, okyanusun hemen dibindeki bir tadım odasında Sauvignon Blanc’ın farklı katmanlarını keşfedecek, teleferikle San Fransisco’nun üzerinden geçip şehrin güzelliklerini tepeden seyredebileceksiniz.

Tarihe yelken açın

Üstü açık araçlarla San Diego’nun tılsımlı dünyasına ve farklılıklarla dolu tarihine doğru bir dalış yapabilirsiniz. Catalina Adası ve Santa Barbara’ya doğru yelken açın ve American Riviera’nın güzelliğini keşfedin…

Princess® MedallionClass™

Kaliforniya sahilini keşfederken denize açılmanın ne kadar kolaylaştığına şahit olacaksınız. Princess MedallionClass™, geminize binişinizden itibaren sizin için A’dan Z’ye her şeyi bir düzene oturttuğu için tatiliniz boyunca sevdiğiniz şeylerle ilgilenmek için de bolca zamanınız olacak.

Princess’le seyahat ayrıcalığı…

Dünyaca ünlü şeflerden esinlenen mutfaklar, ödüllü kreatörlerden Broadway tarzı eğlenceler, eşsiz güzelliklerin içine dalabileceğiniz şekilde tasarlanmış kıyı gezintileri Prenses seyahatinizin en güzel anılarını oluşturacak. Los Angeles, San Fransisco, Seattle, Vancouver ve BC’den yola çıkan Princess Cruise Kaliforniya kıyı gezileri, Cruise Critic tarafından “Batı Şeridi’nin En İyisi” olarak adlandırılıyor. Sisli kızılçam ormanlarından heyecana ve parlak ışıklara, insanları Kaliforniya’ya çeken her şeyi gezinizde tecrübe etmeniz olası.


Egzotik mutfağın tadını çıkarın 

Kaliforniya kıyı gezilerinin en önemli parçalarından ikisi şarap ve yemek! Fajitalardan margaritalara, şarap tadım etkinliklerinden tazelikle egzotikliğin hissedildiği yerel lezzetlere, Princess gün boyu bol seçenekli bir menü ile hizmetinizde oluyor.

Kaliforniya Cruise’un deniz kültürü; unutulmaz Discovery ve Animal Planet gezileri

Golden State ve ötesindeki renkli manzaralar ve seslere kendinizi kaptırmanız kolay olacak. Princess Cruise Kaliforniya kıyı gezisinin yerellikle bezenmiş programları ve ortaklıklarıyla kıyı şeridindeki yaşamın kalbine gidecek, deniz aslanlarının, göç eden balinaların doğal ve fantastik güzelliklerine tanıklık edeceksiniz.

Bölge yerlilerinin benimsediği rahat yaşam tarzını kumda, sokaklarda, restoranlarda görmek mümkün. Tarihi, doğal güzellikleri ve gastronomik lezzetleri ile Kaliforniya kıyı şeridini, size bölgeyi daha detaylı göstermek üzere tasarlanmış kıyı gezintileri ile keşfedin; Discovery™ ve Animal Planet™ gezileri ile birlikte, harika yaratıkları ve bölgeleri yakından görerek ufkunuzu genişletin. Bölgesel uzmanlardan özel hikayeleri dinleyin ve ziyaret edeceğiniz alanlardaki yaşamın gerçekte nasıl heyecanlı olduğunu öğrenin.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Marmarisin eşsiz koyları milyonluk yatları ağırlıyor
Marmarisin eşsiz koyları milyonluk yatları ağırlıyor
Dünyanın en büyük gastronomi müzayedesi için güçlerini birleştiriyorlar
Dünyanın en büyük gastronomi müzayedesi için güçlerini...