İMEAK DTO, İstanbul TUYAP Fuar’ını ziyaret etti
Reklam

İMEAK DTO, İstanbul TUYAP Fuar’ını ziyaret etti

İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, İstanbul TUYAP Fuar Merkezi'nde kapılarını açan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2020’yi ziyaret etti.

04 Şubat 2020 - 10:45
Reklam

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, İstanbul TUYAP Fuar Merkezi'nde kapılarını açan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2020’yi ziyaret etti. Burada standını gezen Kıran, fuara katılan şubelerin yönetim kurulu başkanları, müdürleri ve görevlileriyle bir araya geldi.

Kıran ile birlikte ziyarete, İMEAK DTO yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile sekretaryası katıldı. Kıran, burada yaptığı konuşmada, EMITT’in, turizmde ülkemizin en önemli fuarlarından birisi olduğunu belirterek, “Bu yıl bir değişiklik yaptık. DTO olarak biz de fuarda bir stant aldık ve deniz turizmi ile doğrudan alakalı İskenderun, Antalya, Fethiye, Bodrum ve Marmaris şubelerimiz tam kadro burada bizleri temsil ettiler” dedi.

Turizm faaliyetleri içerisinde deniz turizminin önemine işaret eden Tamer Kıran, fuara ilgi ve katılımın da yüksek olduğuna dikkat çekerek, “Burada olmak, bayrak göstermek önemli. Hem odamızın tanıtımı hem de deniz turizmi ile uğraşan eden şubelerimizin kendilerini tanıtmaları açısından güzel bir fırsat oldu” diye konuştu. Tamer Kıran, Fethiye Belediye Başkanı ile Bodrum Ticaret Odası üyelerinin davetleri üzerine Fethiye ve Bodrum stantlarını ziyaret etti, bilgi alışverişinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor