Horizon, 1315 yolcusuyla Marmaris’e geldi
Reklam

Horizon, 1315 yolcusuyla Marmaris’e geldi

Malta bayraklı ‘Horizon’ isimli kruvaziyer gemi, çoğunluğu İspanyollardan oluşan 1315 yolcusuyla Marmaris Limanı’na demirledi.

23 Mayıs 2019 - 12:55
Reklam

Malta bayraklı Horizon isimli yolcu gemisi büyük çoğunluğu İspanyollardan oluşan 1315 yolcusu ve 595 kişilik mürettebatıyla Marmaris Limanı’na yanaştı. Santorini Adası’nda gelen kruvaziyerin bir sonraki durağının Girit Hanya Limanı ğu öğrenildi.


Yolcular, gümrükteki işlemlerinin ardından Marmaris Çarşısı, kale içi ve yat limanını gezdi. Turistlerden bazıları kafelerde oturdu, alışveriş yaptı.

Ortaca'nın Dalyan ve Ula'nın Akyaka Mahallesi'ne de düzenlenen turlara katılan yolcular, İçmeler, Orhaniye, Turgut, Bayır ve Gökçe mahallelerinde turistik yerleri gezdi.


Yunanistan'ın Santorini Adası’ndan sabah saatlerinde gelen kruvaziyerin gece saatlerinde Girit Hanya Limanı'na gideceği öğrenildi.


Marmaris Cruise Port Operasyon Müdürü Bora Bayazıt, İspanyol ağırlıklı turistlerin geçen ay gelmeye başladığını ve sezon sonuna kadar her hafta Çarşamba günleri liman ziyareti yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık turizmi umutlu
Sağlık turizmi umutlu
Tamamlanan ilk cruise gemisi olacak
Tamamlanan ilk cruise gemisi olacak