"Haziran sonuna kadar yer bulmak mümkün değil"
Reklam

"Haziran sonuna kadar yer bulmak mümkün değil"

Büyük çoğunluğu Antalya'da olmak üzere 8 otele sahip Limak Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, golf turizmiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

10 Eylül 2019 - 10:01 - Güncelleme: 10 Eylül 2019 - 10:03
Reklam

Golf sporuna olan tutkusuyla bilinen ve yaz sezonunda Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen bazı turnuvalara katılan Nihat Özdemir, Antalya'nın bu konuda öne çıktığını söyledi.

15 Eylül'den sonra başlıyor

Antalya'da 12 golf sahasının bulunduğuna işaret eden Özdemir, "Beş yıldızlı çok güzel turizm tesislerimiz var. Dolayısıyla golf severler için gerçekten büyük bir imkân. Mevsim 15 Eylül'den itibaren başlıyor. Haziranın sonuna kadar sahalarda artık yer bulmak mümkün değil." diye konuştu.

Dünyada golf severlerin tamamı Antalya'yı biliyor

Özdemir, Türkiye'de golf konusunda başka destinasyonların da olmasının turizme katkı sağlayacağına dikkati çekti. Buna en yakın adayın Bodrum olarak gözüktüğünü vurgulayan Özdemir, "Bunun gibi İzmir'i veya birkaç bölgeyi de golf merkezi haline getirmemiz lazım. Golf destinasyonu haline getirirsek Türk turizmi hem bundan çok büyük para kazanır hem de Türkiye çok daha büyük ilgi ve destek görür. Antalya golfte çok önemli bir nokta haline geldi. Dünyada golf severlerin tamamı Antalya'yı biliyor ve herkes Antalya'ya gelmek istiyor." ifadelerini kullandı.

THE CRUISE LIFE


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sıcaktan bunalan vatandaşlar sahillere akın etti
Sıcaktan bunalan vatandaşlar sahillere akın etti
Caretta caretta, tatilcileri önce korkuttu sonra güldürdü
Caretta caretta, tatilcileri önce korkuttu sonra güldürdü