Four Seasons’un Akdeniz’e yelken açtı
Reklam

Four Seasons'un Akdeniz'e yelken açtı

Kanadalı Four Seasons şirketi bölgedeki en büyük yatırımını Tay Group ile Bodrum’da gerçekleştiriyor. Akdeniz çanağının en büyük projesi olacak projenin 2020’de açılması planlanıyor.

14 Mart 2019 - 12:43 - Güncelleme: 14 Mart 2019 - 12:48
Reklam

Kanadalı Four Seasons şirketi son yıllarda gerçekleştirdiği yatırımlarda Akdeniz’e yöneldi. Tunus’taki otelini açan, Yunanistan’daki projesi için ise gün sayan şirket, bölgedeki en büyük yatarımı ise Tay Group ile Bodrum’da gerçekleştiyor. Projenin 2020’de bitmesi planlanıyor.


Akdeniz otel zincirlerinin yeni gözdesi konumuna geldi. Kanadalı zincir otel şirketi Four Seasons da, son yıllarda gerçekleştirdiği yatırımlarla Akdeniz bölgesindeki otel sayısını arttırıyor.


Önümüzdeki aylarda Atina’daki Astir Palace hizmete giriyor

 2017 yılına kadar Güney Fransa, Beyrut ve İskenderiye’deki otelleriyle Akdeniz turizmine katkıda bulunan otel zinciri; 2017 yılının sonunda Tunus’taki yeni otelinin kapılarını açtı. Önümüzdeki aylarda ise Yunanistan’ın başkenti Atina’daki AstirPalace’ı hizmete girecek.

2020 yılında açılacak

Four Seasons’ın bölgedeki en büyük yatırımı ise inşaat çalışmaları devam eden Four Seasons Resorts and Private Residence Bodrum olacak. Akdeniz çanağının en büyük resort’u olacak projenin 2020 yılında açılması planlanıyor.


 

İstanbul’da iki otel daha bulunuyor


Hali hazırda Türkiye’de iki Four Seasons markalı otel bulunurken, Bodrum’da açılacak projeyle Türkiye, dünyada üç Four Seasons’a ev sahipliği yapan ender ülkelerden biri olacak. Bodrum’daki projenin yatırımcılığını ise aynı zamanda İstanbul’daki iki otelin de yatırımcısı olan Tay Group üstleniyor.

 THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turizm sezonu açılış belirsizliği Türk turizminini vurabilir
Turizm sezonu açılış belirsizliği Türk turizminini vurabilir
Turistler 1 Temmuz’da itibaren KKTC’ye girebilecek
Turistler 1 Temmuz’da itibaren KKTC’ye girebilecek