Cruisera’nın Noel ve yılbaşı nehir turları programı belli...

Cruisera’nın Noel ve yılbaşı nehir turları programı belli oldu

Özellikle nehir turları konusunda lider firmalardan biri olan Cruisera, 2013’te ilk kez gerçekleştirdiği “Ren Nehrinde Yılbaşı” ile Türkiye pazarına kış nehir cruise turlarını tanıtan ilk şirketlerden biriydi.

16 Ağustos 2017 - 15:09
Reklam

Özellikle nehir turları konusunda lider firmalardan biri olan Cruisera,  2013’te ilk kez gerçekleştirdiği “Ren Nehrinde Yılbaşı” ile Türkiye pazarına kış nehir cruise turlarını tanıtan ilk şirketlerden biriydi.

 Geçtiğimiz 5 yıl içeresinde Ren vadisi ve Tuna vadisi üzerindeki Noel pazarları kça rağbet gördü. Yoğun istek karşısında Barcelona merkezli ortağı Crucemundo ile daha yoğun dönemlere denk gelen Noel pazarlarını 6 farklı tarih ile tatil severlere sunuyor.

 

Bilindiği gibi Noel Pazarları Kasım sonunda başlamakta ve 25 Aralık’a kadar sürmekte. Ren Nehri’nin en güzel Noel pazarlarını ve dönemini kapsayan, MS Bellejour gemisi ile  yapılacak “Noel Pazarları” programları 20 Aralık başlangıçlı olup, 27 Aralık başlangıçlı “Yılbaşı” programı olacak. 27 Aralık başlangıçlı  Ren Nehrinde Yılbaşı turuna  alternatif programı efsane gemi Ms Alemannia ile gerçekleşecek. İlk kez  Cruisera tarafından 2016’da Tuna Nehri’nde Noel pazarlarını gerçekleştirdiği Delüks gemisi MS Fidelio ile 6, 13 ve 20 Aralık 2017 tarihlerinde Tuna’da Noel Pazarları ve 27 Aralıkta Tuna’da yılbaşı yapılacak.

Cruisera’nın sunduğu birbirinden eğlenceli ve cazip turlar hakkında daha fazla bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.cruisera.com

THE CRUISE LIFE

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pandeminin küresel çapta turizme maliyeti 2 trilyon dolar
Pandeminin küresel çapta turizme maliyeti 2 trilyon dolar