Cruise gemilerinde operasyon durdurma kararı uzatıldı
Reklam

Cruise gemilerinde operasyon durdurma kararı uzatıldı

Daha fazla esneklik için tasarlanan, “Esnetilmiş Cruise Program”I, 11 Temmuz - 30 Eylül 2020 arasindaki mevcut tüm rezervasyonları da kapsayacak.

30 Nisan 2020 - 11:47
Reklam

MSC Cruises, filo genelinde uyguladığı operasyon durdurma kararının, 10 Temmuz tarihine kadar uzatıldığını duyurdu.


MSC Cruises, bu tedbirden etkilenen konuklarına, 2021 yılının sonuna kadar geçerli olmak üzere, iptal edilen seyahatleri için ödedikleri tutarın tamamını, gelecekte yapılacak olan - herhangi bir gemi ve herhangi bir güzergah için-  seçtikleri bir yolculuğa seyahat kredisi olarak aktarma fırsatı sunuyor. Buna ek olarak misafirler, asıl yolculuk sürelerine bağlı olarak kabin başına 100 € ile 400 € arasında bir gemi içi harcama kredisi de alacaklar.


Ayrıca, MSC Cruises, 11 Temmuz - 30 Eylül 2020 tarihleri arasındaki rezervasyonların da “Esnek Cruise Programı” kapsamında yer alacağını duyurdu.


“Esnek Cruise Programı”, MSC Cruises gemilerinden birinde rezervasyonu olan yolcularına, mevcut seyahatlerini, hareket tarihi 31 Aralık 2021'e kadar olmak üzere, yeniden planlamalarına olanak tanımaktadır. Konuklar ve seyahat acenteleri bu rezervasyonları, MSC Cruises filosundaki herhangi bir gemi ve herhangi bir güzergaha ücretsiz olarak aktarabilirler.

        

Şirket daha önce küresel çaptaki tüm gemi operasyonlarını 29 Mayıs'a kadar geçici olarak durduğunu açıklamıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turist sayısı yıllık yüzde 95 azaldı
Turist sayısı yıllık yüzde 95 azaldı
Bugün Akdeniz ve Ege’ye 50 bin turist geliyor
Bugün Akdeniz ve Ege’ye 50 bin turist geliyor