Cruise CEO’ları Gemilerin sefere açılma zamanı geldi
Reklam

Cruise CEO'ları Gemilerin sefere açılma zamanı geldi

Miami-Dade İlçe Turizm ve Limanlar Komitesi'nin toplanısında buluşan Cruise CEO'ları “Artık yeter COVID ile birlikte nasıl yaşayacağımızı öğrendik” dediler.

16 Eylül 2020 - 10:15
Reklam

Dünyanın dört bir yanındaki denizlere birkaç farklı yolcu gemisi geri döndü. ABD'de, koronavirüs salgını ve seyir halinde yaşanan sorunlardan bıkan Cruise Line şirketlerinin CEO'ları, tekrar hizmete dönme zamanının geldiğini söylüyor. Bahamalar'da demirleyen dünyanın dev yolcu gemileri beklerken Cruise CEO'ları “Artık yeter COVID ile birlikte nasıl yaşayacağımızı öğrendik” dediler. Cruise CEO'larının yorumları Miami-Dade İlçe Turizm ve Limanlar Komitesi'nin Perşembe günü yaptığı toplantıda geldi.

NORWEGIAN: COVID ILE BIRLIKTE YAŞAMAYı ÖĞRENDIK

Norwegian Cruise Line Holdings CEO'su Frank Del Rio, "Yeter artık. Altı aydan fazla oldu. Sektör olarak biz, toplum olarak COVID ile birlikte nasıl yaşayacağımız konusunda çok şey öğrendik" dedi

Del Rio, "Tek istediğimiz, bunu çok, çok ciddiye aldığımızı gösterme fırsatı. Sağlık ve güvenlik, her gün duyduğumuz vızıltılı kelimelerdir, ancak bu, endüstrimizin sonsuza dek omurgası olmuştur" dedi.

CARNIVAL, BİLİMSEL UZMANLARLA ÇALIŞIYOR

Carnival Corporation CEO'su Arnold Donald, şirketin bilime dayalı COVID-19 protokollerini geliştirmek için dünyanın dört bir yanındaki hükümetler, sağlık yetkilileri, tıbbi ve bilimsel uzmanlar ve paydaşlarla aralıksız çalıştığını belirtti. Kimsenin bir kruvaziyer gemisinde kıyı faaliyetlerinde olduğundan daha büyük bir risk yaşamasını istemiyoruz" dedi. Donald, sektördeki duraksamanın endüstri üzerinde muazzam ekonomik etki yarattığını kabul etti.

MSC CRUISES: DÖRT BAŞARıLı YOLCULUK IYI BIR BAŞLANGıÇ

MSC Cruises CEO'su Rick Sasso, İtalya'da MSC Grandiosa tarafından tamamlanan dört başarılı yolculuğun tüm sektörü geri getirmek için iyi bir başlangıç olduğunu söyledi. Hattın gemide yarattığı "balonun" mevcut ortamda seyahat etmenin en güvenli yollarından biri haline geldiğini belirterek, "Çabalarımız kapsamlı ve amansız oldu" dedi.

ROYAL CARIBBEAN: KARAYIPLER'E GÜVENLI DÖNÜŞ OLMALı

Royal Caribbean CEO'su Michael Bayley, turizmin Karayipler'e güvenli bir şekilde geri döndürülmesine yardımcı olacak bir görev gücünün eş başkanı olduğunu belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor