Bodrum’da sezon başladı
Reklam

Bodrum’da sezon başladı

Türkiye’nin turizm cenneti Bodrum’da turizm sezonu başladı.

18 Nisan 2019 - 16:15
Reklam

Dünyanın her yerinden turistlerin akın ettiği Türkiye’nin turizm cenneti Bodrum’da turizm sezonu başladı. İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç, kış aylarında yaptıkları çalışmayla turizm sezonuna çok iyi hazırlandıklarını söyledi.

Bodrum’a talep çok yoğun

Avrupa’daki çok sayıda turizm fuarına katıldıklarını belirten Dinç, “Oradaki talepler, hem ülkemize hem de özellikle Bodrum’a çok yoğun. Bu talepler sezonun da iyi geçeceği sinyallerini veriyordu. Bunu rezervasyonlardan da görüyoruz. Geçtiğimiz yıla göre doluluk oranının artışını bu şekilde ölçebiliyoruz. İnşallah bu yıl, geçtiğimiz yıla oranla daha iyi bir turizm sezonu olacak diye düşünüyorum” dedi.


Mavi yolculuk bu sene 2 ay erken başladı

Bodrum’daki kruvaziyer seferlerinin artışını önemsediklerini dile getiren Dinç, şöyle devam etti: “Gerçekten Bodrum'a ciddi katkılarının ğunu düşünüyoruz. Mart ayının ortasında mavi yolculuğa çıkan teknelerimiz var. Bu hareketlilik son yıllarda Haziran başında, okulların kapanmasıyla oluyordu. Bu yıl Mart ayınının ortasında mavi yolculuk seferlerinin başlaması bizler için çok büyük bir sevinç kaynağı. Bodrum 2019 turizm sezonuna hızlı ve erken başladı.” 

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Som Dona Hotel yalnızca kadınlara hizmet ediyor
Som Dona Hotel yalnızca kadınlara hizmet ediyor
Rusya Dışişleri Bakanlığı, Otel havuzunda dehşeti yaşayan kız için devreye girdi
Rusya Dışişleri Bakanlığı, Otel havuzunda dehşeti yaşayan...