Reklam
  • Reklam
Boat Show Eurasia’da 50 milyonluk yat satıldı
Reklam

Boat Show Eurasia’da 50 milyonluk yat satıldı

Denizcilik sektörünün son büyük buluşması Boat Show Eurasia 2018’de 50 milyonluk yat satıldı. Fuarda en ucuz teknesinin fiyatı 60 bin TL; en pahalı teknesinin ise 75 milyon TL olması dikkat çekti

08 Ekim 2018 - 13:48
Reklam

Yılın son tekne fuarında satışlar beklenenin üstünde oldu. Boat Show Eurasia 2018’de yaklaşık 50 milyon TL’lik tekne el değiştirdi.

MARKALAR YARIŞTI

Uluslararası Boat Show Eurasia, Tuzla’daki Viaport Marina’da denizcilik sektörünün son büyük buluşması oldu. 2019’un en yeni tasarımlarının yanı sıra eski ama güncelliğini koruyan modellerin sergilendiği fuara, 200’den fazla motoryat, süper yat, megayat, katamaran ya da yelkenli katıldı. Deniz Yatçılık, Trio Yatçılık, Bavaria, Tez Marine, Safter, Jeannau, Benetau ve Gena Yacht’ın da aralarında bulunduğu 15 firma, 7 günde 50 milyon TL’lik satış gerçekleştirdi.

GWEİLO EN PAHALISI

Türkiye tanıtımları yapılan Atölye Kazaz Yatçılık’ın Cayman s450 ve Deniz Yatçılık’ın Absolute Navetta 48 fuaren fazla ilgi gören tekneleri oldu. Boat Show Eurasia’nın en pahalı teknesi olan ve 75 milyon TL ile satışa çıkan Gweilo’ya da ilgi yüksekti. Tekneleri büyük oranda Türkler tarafından alındı.

Fuara, Rusya, Suudi Arabistan, Lübnan, İngiltere, Norveç ve Dubai’den de katılım oldu. Fuarın en ucuz teknesi ise 60 bin TL idi. Fuar, bu akşam sona eriyor.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
IMO, #iamonboard ile denizci kadınlara destek olacak
IMO, #iamonboard ile denizci kadınlara destek olacak
Sahillerde hareketlilik başladı
Sahillerde hareketlilik başladı