Bakanlıktan acentalar için önemli adım
Reklam

Bakanlıktan acentalar için önemli adım

Bakanlık, acentalar için önemli bir adım attı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın emri ile koronavirüs nedeniyle 30 Mart tarihine kadar müzelere girişi yasaklamıştı.

25 Mart 2020 - 12:48
Reklam

Bakanlık, acentalar için önemli bir adım attı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın emri ile koronavirüs nedeniyle 30 Mart tarihine kadar müzelere girişi yasaklamıştı. Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu acentalara müzelere girişte ek indirim fırsatı sağlayacağını duyurdu.

16 Mart – 15 Ekim 2020 Tarihleri Arasında Kullanabilecek

Kültür ve Turizm Bakanlığı seyahat acenteleri için önemli bir adım attı. Seyahat acentalarının kendini toparlaması amacıyla müzelere girişle ilgili indirim olağanı sağlandı. %10 oranında ek indirim sağlanacak olan acenteler bu indirimi 16 Mart – 15 Ekim 2020 tarihleri arasında kullanabilecek.

%10’luk Bir İndirim Sağlandı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı müze ve ören yerlerini geçici olarak kapatıldı. Bakanlık bu durumda mağduriyet yaşayan seyahat acantaları için destek verme kararı aldı. Bakanlığın aldığı kararda A Grubu acentelere %10’luk bir indirim sağlandı.

Bakanlık daha önce yaptığı duyuruda şu sözlere yer  vermişti;

Dünya genelinde hızla yayılan koronavirüs tehdidine karşı alınan önlemler kapsamında bakanlığımıza bağlı tüm müze ve ören yerleri 30 Mart Pazartesi gününe kadar ziyarete kapatılmıştır.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pandemi sonrası tatilciler yakın destinasyonları tercih edecek
Pandemi sonrası tatilciler yakın destinasyonları tercih edecek
70 Türk Yunan gemisinde koronavirüs tedavisi görüyor
70 Türk Yunan gemisinde koronavirüs tedavisi görüyor