Akdeniz’i Cruise Planet ile keşfedin
Reklam

Akdeniz'i Cruise Planet ile keşfedin

Cruises turlarının her birini tek platforma toplayan Cruise Planet hem rotaları, hem gemileri, hem de fiyatları aynı ekranda gösteren bir cruises turu kıyaslama platformu olarak Akdeniz’i daha kolay keşfetmenizi sağlıyor.

01 Mart 2019 - 12:46 - Güncelleme: 04 Mart 2019 - 14:38
Reklam

Soğuk kaş aylarının yavaş yavaş geride kalmaya başladığı bu günlerde tatilciler yüzünü güneşe doğru çevirerek yaz tatili planlarını yapmaya başladı. Her yıl favori tatil bölgelerine yenileri eklense de, masmavi denizi, pırıl pırıl kumsalları ve sıcak insanları ile Akdeniz ilk sıradaki yerini hiç kaybetmiyor. Akdeniz’in mavi sularının keşfedileceği turlar ise 3-10 günleri arasında düşük bütçeye sahip.


Türklerin en çok tercih ettiği ülkeler olan İspanya, Fransa ve İtalya gibi Akdeniz ülkelerini gezmek için ise hem uzun zaman hem de iyi bütçe ayırmak gerekiyor. İşte bu noktada cruises turları tatilciler için kça iyi fırsatlar sunuyor.

Akdeniz’in mavi sularının keşfedileceği Cruises turları genellikle 3-7 ve 10 gün arasındaki süreleri kapsıyor. Daha çok İtalya ve İspanya’dan hareket eden turların, İstanbul’dan uçuş düzenlemesini yine cruises firmaları üstleniyor. Bu sayede aslında tüm ulaşım konusunun çözümü de yine tercih edilen firma tarafından hazırlanarak tatilciye kolaylık sağlanması amaçlanıyor.


Cruises turlarında tatilcilerin en rahat ettiği konuların başında valiz toplama derdi olmadan birkaç ülke görme imkanı sunması. Yemeklerin de Türk damak tadına yakın olması sayesinde adete odadan çıkmadan birçok ülkeyi görerek hem dinlenme hem de eğlenme olanağı yaratıyor.

Farklı deneyimler arayanların da her sabah gemiden inip ülkeleri gönüllerince keşfedebilecekleri  tatilde birçok farklı ülkeyi ziyaret ederken, Türkçe rehberlik imkanı bulmakta kça kolay.

Cruises turlarında her bütçeye uygun tur fırsatları da yer alıyor. 3 gecelik konaklamalarda kişi başı fiyatlar 1600 TL’den, 7 gecelik turlarda 3250 TL’den başlayan fiyatlarla tatil severlere uygun koşullar sunuyor.


Cruises tatil hizmeti veren çok sayıda şirketin olması beraberinde birbirinden farklı rotalar ve gemi özelliklerini getiriyor. Bu noktada tura katılmak isteyenler için tatil gemisini görmek ve istediği ülkeleri belirleyerek doğru satın almayı gerçekleştirmesi daha kolay.  

Cruises turlarının her birini tek platforma toplayan cruiseplanet.com.tr hem rotaları, hem gemileri, hem de fiyatları aynı ekranda gösteren bir cruises turu kıyaslama platformu olarak hizmet veriyor. Verimli ve güzel bir tatil geçirmek için öncelikle doğru tatili satın almak gerek. Akdeniz’i farklı cephelerden görmek isteyenler cruiseplanet.com.tr adresini inceleyerek en uygun turu rahatlıkla bulabilir.

Detaylı bilgi için: www.cruiseplanet.com.tr web sitesini ziyaret edebilir veya Cruise Planet’in 0(212)703 37 81 numaralı Cruise Turları danışma hattını arayabilirsiniz.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Su altına gönül verenler bir araya geldi
Su altına gönül verenler bir araya geldi
Denizin huzurlu dalgaları, çocukların neşeli seslerine karışıyor…
Denizin huzurlu dalgaları, çocukların neşeli seslerine...