Acenteler Zirvesini Antalya’da gerçekleştirdi
Reklam

Acenteler Zirvesini Antalya’da gerçekleştirdi

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Jolly Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan...

16 Ocak 2020 - 10:34
Reklam

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Jolly Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan ve tüm departman müdürlerinin ev sahipliğinde Antalya Calista Luxury Resort Otel’de 3 gün süren büyük buluşmaya Türkiye’nin her noktasından toplamda 200’e yakın acente katıldı.

Türkiye’nin önde gelen tur operatörlerinden Jolly, 2019 performansını kutlarken, düzenlediği törenle tüm acentelere teşekkür plaketleri takdim etti. Zirveye Jolly’nin yeni lanse ettiği sürdürülebilirlik yatırımı “Mirasım Türkiye” bilinçlendirme kampanyası damga vurdu.

'2020 hedefimiz daha da büyük'


2019 yılının Jolly için önemli gelişmelerin yılı olduğunu ifade eden Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, tüm zorluklarına rağmen yılı büyüme ile kapattıklarını belirterek tüm iş ortaklarına teşekkür etti. 2019 yılı sonunda başlattıkları “Mirasım Türkiye” kampanyası ile ilgili duydukları heyecanın altını çizen Vardar  2020 hedeflerinin daha büyük olduğunu kaydetti. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış acentelerin bu başarı tablosunun mimarları arasında yer aldığını vurgulayan Vardar, 2020’de de her yıl olduğu gibi başarı grafiğini daha da yükselteceklerini ve büyümeye devam edeceklerini dile getirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Turist sayısı yüzde 65 azaldı
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor
Carnaval iki yolcu gemisini daha satıyor