23 Mayıs’tan itibaren Yunanistan’da yeni seferler başlıyor

23 Mayıs'tan itibaren Yunanistan'da yeni seferler başlıyor

AIDA Cruises, 23 Mayıs'tan itibaren Korfu'dan başlayıp Yunan adalarından Rodos, Girit, Katakolon (Olympia) ve Pire'ye (Atina) giden 7 günlük yolculuklarla Yunanistan'da yeni seferler sunacağını duyurdu.

20 Nisan 2021 - 11:37
Reklam

Yolcular ayrıca birden fazla bar, restoran, spor tesisi ve kültürel aktivitelerin yanı sıra çağrı limanlarını keşfetmek için düzenlenen kıyı gezileri ile gemideki olanakların tadını çıkarabilecekler.

Yunanistan'ın 14 Mayıs 2021'den itibaren turizme yeniden açılması bekleniyor. Rezervasyon, 20 Nisan 2021'de 23 Mayıs ile 24 Ekim 2021 arasında seçim yapabileceğiniz 23 tarihle başlıyor. Yunan seferleri 14 günlük tatiller olarak da rezerve edilebilir.

Yeni Yunan teklifine ek olarak, AIDAperla Haziran ayına kadar Kanaryalar çevresinde 7 günlük yolculuklarda yelken açıyor.

Tüm seferler, AIDA Cruises'ın gelişmiş sağlık ve güvenlik protokollerinin yanı sıra geçerli yönetmelik ve yasalara uygun olarak gerçekleştirilir.

Yolcular ve mürettebat için halihazırda bir dizi yolculukta kullanılan bir test stratejisi ile, tüm yolcuların yolculuklarının güvenli bir şekilde keyfini çıkarması AIDA Cruises'ın en büyük önceliğidir. SGS Institut Fresenius tarafından test edilen ve DNV sınıflandırma topluluğu tarafından onaylanan gelişmiş sağlık ve güvenlik protokolleri, deniz yolculuğundan önce virüsleri ve bakterileri tespit etmek için zorunlu bir polimeraz zincir reaksiyonu (PCR) testinin yanı sıra sosyal mesafe, hijyen protokolleri ve düzenli sağlık içerir. Gemideki test kapasiteleri ve diğer önlemler dahil olmak üzere kontroller ve tıbbi bakım.

"AIDA vaadi" ile şirket, konuklarına planlamada esneklik ve güvenlik sunuyor. Ücretsiz yeniden rezervasyondan küçük peşinat ödemelerine kadar çeşitli rezervasyon seçenekleri, hattın müşterilerine olan taahhüdünün bir parçasıdır. "AIDA vaadi" 31 Mayıs 2021'e kadar olan yeni rezervasyonların fiyatına dahildir. Mart ayına kadar olan çıkışlar için geçerlidir. 31, 2022.

AIDA Cruises, Nisan ayından Mayıs ayına kadar kalan seferleri iptal ettiğinden, diğer destinasyonlarda yolculuk şu anda mümkün değildir.

THE CRUISE LIFE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akıllı Turizm Rotası Projesi'nin mobil uygulaması hayata geçti
Akıllı Turizm Rotası Projesi'nin mobil uygulaması hayata geçti
Turizmde seyahat iştahı arttı
Turizmde seyahat iştahı arttı