2019 yılı en iyi cruise gemileri ve rotaları
Reklam

2019 yılı en iyi cruise gemileri ve rotaları

Cruise Critic 2019 Editörlerin Seçtikleri En İyi Cruise Gemileri ve Hatlarını Ödüllerinde sonuçları belli oldu.

15 Ocak 2020 - 11:50
Reklam

Cruise Critic, İngiltere’de editörlerin seçtikleri ödüllerde en iyi kruvaziyer gemilerini, hatlarını ve limanlarını seçti ve Saga Cruises Keşif Ruhu, okyanus kategorisinde “En İyi Yeni Gemi” ödülünü aldı.

Ödüller ayrıca AmaMagna'nın “En İyi Yeni Nehir Gemisi” ve Scenic Eclipse'in Lüks kategorisinde “En İyi Yeni Gemi” seçmesiyle Nehir ve Lüks seyirde de en iyiyi seçim olarak göze çarpıyor.

Şimdi on birinci yılında olan ödüller, Cruise Critic'in tarafsız seyir uzmanlarından oluşan küresel bir panel tarafından seçildi.

En iyi kruvaziyer hatları, gemiler ve limanlar düzinelerce kategori arasından seçildi.

İngiltere’de yayın yapan bir derginin editörü Adam Coulter, “Özellikle genç gezginler arasında daha deneyimsel tatil arzusu kesinlikle İngiltere seyir sektörünün güçlendirilmesine yardımcı oluyor. Bu yıl ve bir sonraki heyecan verici yeni gemilerin bir sonucu olarak okyanus, nehir ve keşif yolculuklarında her zamankinden daha fazla seçenek var.

“İster çok kuşaklı bir aile, ister bir çift ya da yalnız olarak seyahat ediyor olun, gezginler herkes için bir yolculuk olduğunu fark etmeye başlıyor. Ödüllerimiz, birinci elden deneyimlere ve sektör bilgisine dayanan editörlerimizin tarafsız seyir uzmanlığını birleştirerek, gezginlerin, artık doğrudan yelken açan, artan sayıda heyecan verici gemi ve güzergahtan en iyi seyir seçimini yapmalarına yardımcı olmak için birleştiriyor.”

En İyi Okyanus, Nehir ve Lüks

Spirit of Discovery, bu yılın başlarında 2015 yılından bu yana İngiltere pazarı için ilk yeni inşa edilmiş yolcu gemisini müjdeledi. Muhteşem 999 yolcu gemisi, butik otel hissi ve Jools ile özel ortaklığı nedeniyle Cruise Critic tarafından öne çıkarıldı. Hollanda, çeşitli yelkenlerde canlı performans sergileyecek. Gemide oldukça iyi bir yolcu-mürettebat oranı var. Ayrıca tüm özel restoranlar, içecekler, ipuçları, Wi-Fi ve transferler (biniş limanının 250 mil yarıçapında) dahil.

Okyanus kategorisindeki diğer kazananlar arasında, Marella Cruises’ın Marella Explorer 2 “En İyi Gemi Yenileme”sini alırken, “Paranın En İyi Değeri Veren Hat” ödülünü de aldı.  Celebrity Cruises “En İyi Kabinler” ve “En İyi Yemek” ödüllerini kazandı. MSC Cruises “Aileler için En İyiler” i ve Fred'i kazandı. Olsen Cruise Lines “En İyi Yol Programları” ödülünü aldı.

Dover'ın “En İyi İngiltere Kalkış Limanı” da olmak üzere, dahil olduğu limanlarda öne çıkarıldı ve Belfast “En İyi İngiltere ve Britanya Adaları Çağrı Limanı” ödülünü aldı.

Nehir kategorisinde Uniworld Boutique River Cruise Koleksiyonu, S.S. Bon Voyage için “Best River Cruise Line”, “Luxury for Best” ve “Best Ship Refurbishment” dahil olmak üzere üç ödül aldı.

 

AmaMagna için En İyi Yeni Nehir Gemisi'ni seçmenin yanı sıra, AmaWaterways “Aktif Kruvazörler için En İyisi”ni aldı. Viking River Cruises “Seyahat Programları İçin En İyiler” i seçti. Emerald Waterways “Paranın En İyi Değeri” ve Riviera Travel “Yalnız Seyahat Edenler İçin En İyisi” ödülünü kazandı.

Silversea Cruises, “En İyi Lüks Yolculuk Hattı”, “Macera İçin En İyisi” ve “En İyi Hizmet” kategorisinde Lüks kategorisini yönetiyor; Oceania Cruises’ın “En İyi Gemi Yenileme” Insignia, “En İyi Kabinler” için Seabourn Cruise Line ve “En İyi Sahil Gezileri” için Windstar Cruises dahil diğer kazananlar arasında. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turizm sezonu açılış belirsizliği Türk turizminini vurabilir
Turizm sezonu açılış belirsizliği Türk turizminini vurabilir
Turistler 1 Temmuz’da itibaren KKTC’ye girebilecek
Turistler 1 Temmuz’da itibaren KKTC’ye girebilecek